Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Укрпошта грабит украинцев: тариф поднят в четыре раза

 • «Кінотур» пройшла сертифікацію з програмного захисту і безпеки контенту CDSA


  9 июля 2011 | Новости / Разное | Добавил: Елена Ленова
  Компанія «Кінотур» (Kinotur Digital Intermediate Lab) у червні 2011-го пройшла аудит і на початку липня отримала сертифікат із програми захисту і безпеки контенту (Content Protection And Security Program, CPSP) Міжнародної асоціації із захисту інформаційних ресурсів (Content Delivery & Storage Association, CDSA). Про це повідомляє піар-служба «Кінотуру».

  «Сертифікат підтверджує те, що будь-який контент, що надходить у компанію "Кінотур", захищений від різних загроз, у тому числі і піратства. Таким чином лабораторія підтвердила відповідність міжнародним стандартам у сфері постпродакшну», - йдеться у повідомленні.

  Аудит компанія проводився за такими розділами:

  1) документація, керування ризиками і їх відповідність програмі;
  2) кваліфікація персоналу;
  3) управління активами;
  4) фізична безпека;
  5) інформаційні технології;
  6) тренінги і самостійний звіт;
  7) відновлення контенту після аварії і плануванні бізнес-діяльності в таких умовах.

  Програма захисту і безпеки контенту CDSA уніфікована для всього світу. Тобто власник контенту може звернутися в будь-яку сертифіковану лабораторію в усьому світі.

  Поки що сертифікат CDSA було видано «Кінотуру» на півроку. Як зазначається, це стандартна процедура в CDSA для компаній, які вперше пройшли сертифікацію. Через півроку за умови підтвердження всіх стандартів програми із захисту і безпеки контенту сертифікат оновлюватиметься щороку.

  Асоціація CDSA (Content Delivery & Storage Association, CDSA) - міжнародна асоціація із захисту інформаційних ресурсів, яка стимулює розвиток інноваційних методів розповсюдження і зберігання медіаконтенту, програмного забезпечення та інших інформаційних матеріалів. Заснована 1970 року. CDSA випустила першу в галузі міжнародну програму із захисту і безпеки контенту (Content Protection And Security Program, CPSP).

  Источник: www.telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.