Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Разбираемся в Linux- и Windows-серверах

 • Український фотограф розповів на виставці World Press Photo, як знімати трагедію


  12 июня 2011 | Новости / Разное | Добавил: Елена Ленова
  10 червня на відкритті виставки World Press Photo у Москві український фотограф Ігор Костін представив серію робіт «Трагедія Чорнобиля» і прочитав відкриту лекцію. Про це повідомляє РІА «Новости».

  Він був одним із перших фотокореспондентів, які опинилися на місці аварії на Чорнобильській АЕС. У його тодішньому доробку - більше п'яти тисяч знімків, за частину з яких 1986 року фотограф здобув відзнаку World Press Photo.

  Серію робіт «Трагедія Чорнобиля» включено у виставку «Вибране. Фотографії РІА "Новости" в історії World Press Photo», що представляє роботи фотокореспондентів інформагентства різних років (з 1974 року Ігор Костін працював в українському відділенні Агентства друку «Новости», правонаступником якого вважається РІА «Новости»).

  «Фотографія - німий свідок подій, тож вона мусить бути дуже красномовною, що називається "без коментарів". Я не визнаю знімків, які потребують довгого опису того, що на них зображено. Крім того, я - за добру фотографію. Нехай навіть жорстоку, але зняту з любов'ю до тієї трагедії, яку ти показуєш», - сказав Костін.

  Крім того, на виставці були представлені роботи інших переможців World Press Photo. Зокрема, Джоді Бібер, чиє фото 18-річної Бібі Айші з Афганістану, якій відрізали ніс та вуха за втечу від чоловіка, було визнано найбільш знаковим і шоковим з-поміж 100 тисяч знімків, що брали участь у минулорічному World Press Photo. Серед запрошених також ірландець Мерфі Шеймус, який посів друге місце в номінації «Події й люди» за незвичне фото засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа.

  Источник: www.telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.