Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • Перша виставка соціальних і екологічних проектів – наймасштабніший КСВ-захід 2010


  24 ноября 2010 | Разное / На украинском языке / Украина | Добавил: Tanya78
  Київ, 19 листопада – вперше в Україні відбулася виставка соціальних і екологічних проектів компаній CSR Marketplace. Виставка організована Центром Розвитку КСВ в рамках Проекту UNITER, Pact, партнерами виступили компанія ДТЕК і мережа автозаправних комплексів «ОККО».

  «При плануванні виставки Центр КСВ ставив перед собою два завдання: по-перше, ознайомити широку громадськість з тим, що компанії роблять для суспільства, а по-друге, налагодити партнерство між різними організаціями: компаніями, громадськими і урядовими інституціями», - говорить Марина Саприкіна, голова Центру Розвитку КСВ.

  На виставці свої проекти соціальної відповідальності демонстрували більше, ніж 30 організацій - Міністерство сім’ї, молоді та спорту України Глобальний Договір ООН, GTZ, УФБ, компанії ДТЕК, мережа АЗК «ОККО», Метінвест, «Крафт Фудз Україна», Ernst&Young, BAT, Life, Microsoft, Platinum Bank, Interpipe, Миронівський хлібопродукт, МТС, Київстар, та інші. «Аналізуючи динаміку поняття «успішність» в Україні – говорить Марічка Кучеренко, представник мережі АЗК «ОККО», – ми бачимо, що сьогодні успішність компаній вимірюється не тільки прибутками, активами чи вдалою маркетинговою стратегією. Сьогодні складовою успішності є також і активна суспільна позиція. В найширшому розумінні цього слова – від якості продукції чи послуг до різноманітних соціальних проектів та ініціатив, що й продемонструвала перша виставка КСВ проектів компаній».

  В рамках виставки відбулася серія круглих столів, присвячених партнерству компаній з різними групами заінтересованих сторін: медіа, неурядовими організаціями, університетами та муніципалітетами. Була обговорена нефінансова звітність громадських організацій, представлені проекти компанії МЕТРО «Діалог зі стейкхолдерами», анонс книги Interpipe «Корпоративна соціальна відповідальність: все, що необхідно знати», презентовані результати національного дослідження «КСВ 2005-2010 в Україні: стан та перспектива». «Зважаючи на масштабність та залучення усіх зацікавлених сторін: бізнесу, держави та неурядових організацій, CSR Marketplace стане стартовою платформою для нових суспільних ініціатив», - відзначила Ольга Панівник, менеджер з компенсацій та пільг «Крафт Фудз Україна».

  Під час CSR Marketplace були підведені результати Конкурсу на кращий нефінансовий звіт компанії, он-лайн голосування за який відбулося протягом місяця на сайті www.csrinfo.org.ua. Один із найактивніших читачів Конкурсу Алла Сингаївська засвідчує, що “через створення єдиного джерела для звітів компаній в Інтернеті створюється поле для широкої цільової та потенційної аудиторії ознайомитися і порівняти соціальні та екологічні корпоративні програми». Найкращим обрано звіт компанії ДТЕК. В топ-5 нефінансових звітів компаній, за думкою читачів, увійшли звіти компаній: ДТЕК, Київстар, Метінвест, СКМ, Coca-Cola. Як відмітила Поліна Шаганенко, менеджер з КСВ компанії Метінвест: «Ми розглядаємо соціальний звіт як інструмент прозорості компанії та внутрішнього аудиту, який дозволяє визначати шляхи потенційного вдосконалення та розвитку соціально відповідальної діяльності компанії. Звіт також дозволяє розширити межі діалогу зі стейкхолдерами, забезпечуючи додаткову можливість використання механізму зворотного зв'язку та внесення пропозицій. Виставка CSR Marketplace дозволила не лише поділитися своїм досвідом і практиками, але й в неформальному спілкуванні визначити для себе пріоритетні теми, на яких буде сконцентровано увагу у наступному соціальному звіті Метінвесту за 2009-2010 рр.»

  На виставці відвідувачі голосували за кращий представлений проект. Переможцями стали ТЦК (третє місце), «Крафт Фудз Україна» (друге місце), ДТЕК (перше місце). «Перша виставка з КСВ в Україні була проведена на високому рівні, в дусі кращих світових практик. На мою думку, головна мета цього заходу по налагодженню діалогу між суспільством, владою та бізнесом була досягнута», - відмічає Вікторія Гриб, менеджер з КСВ компанії ДТЕК.

  Центр Розвитку КСВ планує зробити виставку щорічною. З додаткових питань, звертайтесь за тел. (044) 280 11 47, marketplace@csr-ukraine.org. Детальніше - www.csrinfo.org.ua.

  Генеральний партнер заходу - ДТЕК, офіційний партнер - Концерн «Галнафтогаз».
  Комунікаційний партнер - ESGroup, UBR - генеральний телевізійний партнер.
  РR партер - CLEVER Group,
  Медіапартнери: 24 канал – новинний телевізійний партнер, "Контракти" - генеральний медіапартнер, "Гвардія" - стратегічний медіапартнер, "Дело" – офіційний медіапартнер, "ФОКУС"- ексклюзивний медіапартнер, "Аргументы и Факты" - медіапартнер, ДЕНЬГИ - діловий медіапартнер, The Ukrainian Journal of Business Law - правовий медіапартнер, МЕТА - генеральний інтернет-партнер, Liga.net – офіційний інтернет-партнер, Українські новини – новинний інтернет партнер, HH.ua – інтернет-партнер, innovations.com.ua - інформаційний партнер, CSR Review – експертний медіа партнер.
  Інформаційні партнери: Американська торгово-промислова палата, Європейська Бізнес Асоціація, Nordic Business Network Ukraine.
  Технічний партнер - Kodisoft.
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.