Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Команда „Україна кидає курити” взяла участь у „Пробігу під каштанами 2010”


  31 мая 2010 | Разное / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Команда „Україна кидає курити” взяла участь у „Пробігу під каштанами 2010”30 травня 2010 р. м. Київ 75 активістів громадських організацій, які борються за звільнення України від куріння, взяли участь у „Пробігу під каштанами 2010”. Команда під назвою „Україна кидає курити” агітувала за популяризацію здорового способу життя та закликала киян звільнитися від куріння. Перед стартом активісти антитютюнового руху розгорнули плакати з надписами: „Київ кидає курити, Київ починає бігати!”, „Розвіємо сигаретний дим під каштанами!”, „Міняємо сигарети на кросівки!”

  „Команда „Україна кидає курити” вже другий раз поспіль бере участь у пробігу, – каже Ганна Гопко, координатор коаліції громадських організацій „За вільну від тютюнового диму Україну”. – В 2009 р. ми відчули, що заняття бігом та протидія курінню має міцний внутрішній зв’язок, адже люди, які кидають курити, частіше починають стежити за своєю фізичною формою. Тому ми плануємо і далі бороитися за звільнення від куріння популяризуючі заняття бігом. Традиційний „Пробіг під каштанами” став і нашим святом!”

  Команда „Україна кидає курити” взяла участь у „Пробігу під каштанами 2010”

  Команда „Україна кидає курити” взяла участь у „Пробігу під каштанами 2010”

  Команда „Україна кидає курити” взяла участь у „Пробігу під каштанами 2010”

  Команда „Україна кидає курити” взяла участь у „Пробігу під каштанами 2010”

  Команда „Україна кидає курити” взяла участь у „Пробігу під каштанами 2010”

  Команда „Україна кидає курити” взяла участь у „Пробігу під каштанами 2010”

  Команда „Україна кидає курити” взяла участь у „Пробігу під каштанами 2010”  Довідкова інформація

  За останні роки руху „За Україну без тютюнового диму” вдалося досягти конкретних позитивних результатів. В Україні були прийняті закони, які відповідно до вимог Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну збільшили акциз, обмежили рекламу сигарет. З 2011 р. вводяться картинки-попередження на пачках.

  Результат – вперше за останні роки рівень куріння в Україні суттєво знизився з 37% до 26%. Серед наступних необхідних кроків – повне звільнення громадських та робочих місць, у тому числі барів та ресторанів, від сигаретного диму, позбавлення від тютюнової реклами та створення системи допомоги тим, хто хоче кинути курити.

  Куріння щороку вбиває понад 110 000 українців. Це значно більше, ніж забрали в 2009 р. в Україні вбивства (3 766 людей), СНІД (4 997), автомобілі та інший транспорт (9 605), туберкульоз (10 301). На відміну від багатьох інших хвороб, куріння – причина смерті, яку люди створили самі, тому і подолати її мають люди також свідомо.

  Источник: Прес-центр Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.