Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • Українка визнана найкращим борцем проти тютюну у світі


  27 мая 2010 | Разное / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Українка визнана найкращим борцем проти тютюну у світі19 травня 2010 р. м. Київ Українка Наталя Торопова отримала нагороду імені Джуді Вілкінфілд за внесок у боротьбу з тютюном в Україні та світі. Ця нагорода відзначила пані Наталю як найкращого борця проти куріння в минулому році в світі.

  Нагорода імені Джуді Вінкілфілд заснована Кампанією «За майбутнє дітей без куріння» у 2008 році та має на меті відзначити найкращого борця з тютюном у світі, який, як свого часу і Джуді Вінкілфілд, засновниця «Кампанії за майбутнє без куріння», зробив величезний внесок у боротьбу з курінням та надихав на це інших.

  «Визначаючи переможця цього року, ми не могли залишити поза увагою ту вирішальну роль, яку відіграла пані Торопова у впровадженні багатьох антитютюнових заходів, а також в прийнятті низки важливих законів в Україні, - каже Метью Мейерс, президент кампанії «За майбутнє дітей без куріння». - Україна лише за кілька років стала прикладом для своїх сусідів у боротьбі за зменшення шкідливого впливу тютюну».

  Українка визнана найкращим борцем проти тютюну у світі

  Українка визнана найкращим борцем проти тютюну у світі


  Наразі Наталя обіймає посаду директора та є співзасновником регіонального центру «Життя» - громадської організації, заснованої 2009 року, головною метою роботи якої є впровадження заходів, спрямованих на подолання тютюнової епідемії в Україні.

  Хочемо нагадати, що за останні 3 роки, завдяки рішучим діям громадськості, в Україні на 40% відсотків були підняті акцизи на тютюн, що залучило додаткові мільярди в бюджет та зробило сигарети менш доступними для дітей. Робота пані Торопової та її колег сприяла прийняттю закону про обмеження реклами тютюнових виробів, який також зобов’язує тютюнові компанії з 2011 року друкувати картинки-попередження на пачках сигарет.

  «Ще кілька років тому, коли вплив тютюнових компаній на українську політику був величезним, такі зміни здавалися майже неможливими, - каже сама володарка нагороди Наталя Торопова. – Але за нами була правда, і вже сьогодні ми бачимо, що рішуча позиція громадськості та фахова антитютюнова робота принесла свої результати. Так, за даними КМІС, якщо в 2005 р. курило 62% усіх чоловіків, то наприкінці 2009 р. – 47%, у жінок зменшення за цей період з 17% до 7%. Суттєве зменшення куріння у 2009 році зафіксовано і Держкомстатом.

  «Кампанія за майбутнє без куріння» - це частина Ініціативи Блумберга зі скорочення вживання тютюну, яка працює з урядами і неурядовими організаціями для просування і здійснення суспільних програм зі скорочення куріння.

  www.tobaccofreecenter.org

  Источник: Прес-центр Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.