Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Українка визнана найкращим борцем проти тютюну у світі


27 мая 2010 | Разное / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
Українка визнана найкращим борцем проти тютюну у світі19 травня 2010 р. м. Київ Українка Наталя Торопова отримала нагороду імені Джуді Вілкінфілд за внесок у боротьбу з тютюном в Україні та світі. Ця нагорода відзначила пані Наталю як найкращого борця проти куріння в минулому році в світі.

Нагорода імені Джуді Вінкілфілд заснована Кампанією «За майбутнє дітей без куріння» у 2008 році та має на меті відзначити найкращого борця з тютюном у світі, який, як свого часу і Джуді Вінкілфілд, засновниця «Кампанії за майбутнє без куріння», зробив величезний внесок у боротьбу з курінням та надихав на це інших.

«Визначаючи переможця цього року, ми не могли залишити поза увагою ту вирішальну роль, яку відіграла пані Торопова у впровадженні багатьох антитютюнових заходів, а також в прийнятті низки важливих законів в Україні, - каже Метью Мейерс, президент кампанії «За майбутнє дітей без куріння». - Україна лише за кілька років стала прикладом для своїх сусідів у боротьбі за зменшення шкідливого впливу тютюну».

Українка визнана найкращим борцем проти тютюну у світі

Українка визнана найкращим борцем проти тютюну у світі


Наразі Наталя обіймає посаду директора та є співзасновником регіонального центру «Життя» - громадської організації, заснованої 2009 року, головною метою роботи якої є впровадження заходів, спрямованих на подолання тютюнової епідемії в Україні.

Хочемо нагадати, що за останні 3 роки, завдяки рішучим діям громадськості, в Україні на 40% відсотків були підняті акцизи на тютюн, що залучило додаткові мільярди в бюджет та зробило сигарети менш доступними для дітей. Робота пані Торопової та її колег сприяла прийняттю закону про обмеження реклами тютюнових виробів, який також зобов’язує тютюнові компанії з 2011 року друкувати картинки-попередження на пачках сигарет.

«Ще кілька років тому, коли вплив тютюнових компаній на українську політику був величезним, такі зміни здавалися майже неможливими, - каже сама володарка нагороди Наталя Торопова. – Але за нами була правда, і вже сьогодні ми бачимо, що рішуча позиція громадськості та фахова антитютюнова робота принесла свої результати. Так, за даними КМІС, якщо в 2005 р. курило 62% усіх чоловіків, то наприкінці 2009 р. – 47%, у жінок зменшення за цей період з 17% до 7%. Суттєве зменшення куріння у 2009 році зафіксовано і Держкомстатом.

«Кампанія за майбутнє без куріння» - це частина Ініціативи Блумберга зі скорочення вживання тютюну, яка працює з урядами і неурядовими організаціями для просування і здійснення суспільних програм зі скорочення куріння.

www.tobaccofreecenter.org

Источник: Прес-центр Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.