Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Где используются дисковые поворотные затворы

 • Колобочок – чемпіон Львова з гри на уявній гітарі


  13 мая 2010 | Разное / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Колобочок – чемпіон Львова з гри на уявній гітаріПід час святкування Дня міста львів’яни побачили справжніх air-гітаристів.

  Усі знають, що Львів – українська столиця фестивалів. Цього року ми додали ще одну розвагу до довгого переліку львівських свят. У рамках святкування Дня міста відбувся відбірковий тур Чемпіонату України з гри на уявній гітарі.

  Дійство відбувалося у славетній фестиваль-ресторації «Лівий Берег». Зал був повний. І, варто зазначити, наші конкурсанти не розчарували публіку. Виступали яскраво і завзято. Голова журі – співак Павло Табаков зауважив, що під час конкурсу всі переконалися в тому, що львів’яни артистичні, винахідливі та віртуозно грають на уявній гітарі.

  - Чемпіоном Львова став артист із псевдонімом Колобочок. Енергійний виступ під музику гурту «Перкалаба» не лише вразив суддів і глядачів, але й став дебютним виконанням під композицію вітчизняної групи – до цього усі наші конкурсанти обирали для себе переважно західні треки. Українські air-гітаристи – беріть приклад із львів’ян – грайте українське !;

  - першим віце-чемпіоном став артист на ймення Патлатий. Математик, який захоплюється вокалом, грою на сопілці, фортепіано, синтезаторі, та, як виявилося, віртуозно грає на уявній гітарі;

  - другою віце-чемпіонкою львівського турніру і другою дівчиною в історії української уявної гітари стала air-гітаристка Мала. Мініатюрна студентка видавала такі піруети на сцені, що її слова про те, що на уявній гітарі вона грає скрізь, ні у кого не викликали жодних сумнівів.

  Ці троє львів’ян поїдуть до Києва - виборювати звання фіналіста Чемпіонату з гри на уявній гітарі.

  Останній перед фіналом - київський відбірковий тур обіцяє бути найгарячішим. Уже зараз кількість зареєстрованих учасників є рекордною. Ми чекаємо на надзвичайно потужне шоу.

  Зареєструватися для участі можна на офіційному сайті www.airguitar.com.ua

  Колобочок – чемпіон Львова з гри на уявній гітарі

  Колобочок – чемпіон Львова з гри на уявній гітарі

  Колобочок – чемпіон Львова з гри на уявній гітарі  Про Чемпіонат
  Уперше чемпіонат з гри на уявній гітарі було проведено у фінському місті Оулу в 1996 році. На перший погляд, гра на неіснуючому інструменті - абсурдна ідея. Натомість, вона стала подією міжнародного рівня, що залучила величезну кількість учасників, глядачів та представників ЗМІ – усі вони щороку збираються в м.Оулу.

  Метою Чемпіонату світу з гри на уявній гітарі є популяризація ідеї миру в усьому світі. Згідно з ідеологією Чемпіонату з гри на уявній гітарі (Air Guitar), якщо кожна людина у світі заграла б на уявній гітарі, на Землі припинилися б війни, зупинилося глобальне потепління, зникла решта катаклізмів. Тому наприкінці кожного міжнародного чемпіонату усіх людей світу закликають до одночасної гри на уявній гітарі в ім’я збереження миру.

  У 2010 році Чемпіонат з гри на уявній гітарі відзначатиме свою 15-ту річницю.
  Перш ніж поїхати на чемпіонат світу до Фінляндії, учасники мають пройти відбір, змагаючись у національних чемпіонатах своєї країни.

  http://www.airguitarworldchampionships.com/

  Організатор заходу
  Чемпіонат світу з гри на уявній гітарі (Air Guitar) організовує Фестиваль музичного відео в м. Оулу (Фінляндія) (Oulu Music Video Festival, OMVF).

  Фестиваль уперше відбувся у 1994 році. Це щорічне свято музичного кіно, живої музики і гри на уявній гітарі. Фестиваль збирає не лише професіоналів. На декілька днів Оулу стає місцем зустрічі студентів кінематографічних вишів, представників засобів масової інформації, а також усіх любителів музики. http://www.omvf.net/

  Український Організатор
  Компанія «G.E.M» - ексклюзивний представник Чемпіонату з гри на уявній гітарі в Україні, володар прав на проведення офіційного національного чемпіонату. «G.E.M» - агентство повного циклу у сфері непрямої реклами, PR та СSR. В портфоліо компанії - проведення Національних фіналів WCG в Україні, Night of the AdEaters 2009 в Києві, святкування 750-ти річчя Львова, Перший Автомобільний Аукціон…Подробиці на сайті http://www.gem.kiev.ua/


  Источник: Airguitar Ukraine
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.