Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Процессор и его раскрытие для видеокарты

 • Найбільші кінокомпанії та телеканали готують свій проект закону «Про кінематографію»


  24 марта 2010 | Разное / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Найбільші кінокомпанії та телеканали готують свій проект закону «Про кінематографію». Про це «МедіаБізнесу» повідомили в Індустріальному телевізійному комітеті (ІТК), який став ініціатором створення робочої групи, яка працює над проектом.

  Нагадаємо, 16 березня президент України Віктор Янукович підписав закон, що нібито має полегшити життя українському кінематографу. Однак практичні механізми для цього потрібно ще випрацювати, зокрема, й шляхом внесення поправок у існуюче законодавство.

  «В нинішньому Законі України «Про кінематографію» не повністю відображено всі аспекти державної підтримки та фінансування національного кіновиробництва (…), – зазначає ІТК. – На нашу думку необхідно звільнити кіноустаткування та кінопродукцію від митних платежів та зборів».

  Також в комітеті підкреслюють – не зле було б звільнити від оподаткування й операції з поставки робіт і послуг з виробництва, розповсюдження та демонстрування фільмів; із закупівлі готових кінопродуктів для розповсюдження, послуги по виробництву, розповсюдженню, демонструванню фільмів (у випадку якщо дохід отриманий від таких послуг спрямований на подальше фінансування кіновиробництва в Україні).

  Для залучення в індустрію іноземних інвестицій ІТК вважає за доцільне запровадити полегшену процедуру працевлаштування на території України іноземних фізичних осіб, які є професіоналами у сфері кінематографії і мають намір брати участь у створенні фільму на території України.

  До робочої групи, яка займається розробкою змін до законодавства, увійшли юристи провідних українських телеканалів: «Інтера», «Студії 1+1», «Нового каналу», ІСТV, СТБ, ТРК «Україна» та ТОВ «Телеодин». До роботи над проектом приєдналися спеціалісти найбільших профільних компаній в галузі кінематографії: FILM.UA, StarMedia, B&H Film Distribution, «Геміни», «Кіно манія», «Синергія» Асоціація Кінопродюсерів України та Асоціація «Кіноіндустрія України».

  Источник: МедиаБизнес
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.