Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Тимошенко доручила Держкомтелерадіо забезпечити проведення Євробачення-2009


28 апреля 2009 | На телеэкране / Украина / Передача на ТВ / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Держкомтелерадіо забезпечити проведення трансляції фіналу пісенного конкурсу Євробачення-2009 в Україні та у разі необхідності подати в установленому прядку відповідні пропозиції Кабінетові міністрів.Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на УНІАН.

Доручення глави уряду сформоване на підставі повідомлень засобів масової інформації про фінансові проблеми, що виникли у Національній телекомпанії України із забезпеченням трансляції фіналу Євробачення-2009.

Як повідомлялося, 23 квітня перший віце-президент Національної телекомпанії України Роман Недзельський заявив, що НТКУ через фінансові проблеми не лише не в змозі надати посильну допомогу українській учасниці пісенного конкурсу Євробачення-2009 Світлані Лободі, але може навіть відмовитися від висвітлення заходу з місця подій.

Крім того, за словами Недзельського у зв’язку з тим, що в епоху кризи ”не передбачено великого фінансування”, під загрозою знаходиться також поїздка до Росії на Євробачення великої групи журналістів Першого національного каналу (телеканал перебуває в управлінні НТКУ).

Євробачення-2009 відбудеться у травні у Москві. Учасниця від України Лобода виступить 14 травня у другому півфіналі конкурсу.

Источник: IMI
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.