Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Процессор и его раскрытие для видеокарты

 • СТБ запускає четвертий сезон «Битви екстрасенсів. Діти-ясновидці»


  21 апреля 2009 | На телеэкране / Украина / Передача на ТВ / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  19 квітня на СТБ стартує четвертий сезон реаліті-шоу «Битва екстрасенсів. Діти-ясновидці». Про це повідомляє прес-служба каналу.

  Проект, як і попередні сезони, виходитиме щонеділі о 19.00. Як розказав ТК шеф-редактор програми Олексій Удовицький, «Битва екстрасенсів» серед дітей є українським винаходом - раніше в жодній країні такого проекту не було.

  Оскільки учасниками програми є діти, то зі сценарію вилучено всі «криваві конкурси».

  «Всі наші конкурси будуть без трупів, без вбивств, як у нас часом буває, щоб не шокувати дітей. Замість них буде більше цікавих ігор. Усе решта лишиться, як завжди», - сказав він.

  Так, учасникам доведеться визначити, що знаходиться за чорною ширмою, шукати «живу енергію» та вгадати з заплющеними очима одного з відомих представників вітчизняного шоу-бізнесу.

  За словами пана Удовицького, бюджет проекту буде меншим за попередні сезони, оскільки в «Битві екстрасенсів» візьме участь лише 7 екстрасенсів (а не 13), відповідно, й випусків програми заплановано лише 9.

  «Коли ми з самого початку розробляли концепцію програми, ми вирішили, що ця битва асоціюється з 7 кольорами райдуги. У нас під це підв'язана вся графіка, і сама наша концепція», - пояснив він.

  Конкретних цифр бюджету Олексій Удовицький не називає

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.