Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?ICTV переводить ранковий випуск «Фактів» у формат дайджесту


1 апреля 2009 | На телеэкране / Украина / Передача на ТВ / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
З 6 квітня перший ранковий випуск інформаційної програми «Факти» о 7:45 на ICTV переходить у формат дайджесту без ведучого. Про це ТК повідомила головний редактор інформаційної служби ICTV Олена Фроляк.

Рішення змінити формат вона пояснила необхідністю економії коштів. «У нас відбувається оптимізація творчого і технологічного процесів. Тому вирішили випуск о 7:45 робити поки що у форматі дайджесту без ведучого. Це той єдиний випуск, який ми можемо модернізувати без шкоди для аудиторії, всю останню інформацію глядач отримає, але без ведучого в кадрі. Криза змушує до тимчасових жертв. Тим паче навесні і влітку знижується глядацька цікавість. Я думаю, з вересня, якщо все буде гаразд, ми повернемо все назад», - пояснила пані Фроляк.

Ранковий випуск о 8:45 і денний о 12:45, за її словами, залишаються з ведучими (Олексієм Гнилушею, Петром Дем'янчуком) і в прямому ефірі. На повну силу працюватимуть надалі й вечірні «Факти» і підсумки дня. Тривалість усіх випусків не зміниться. Проте, за інформацією джерел ТК, змін може зазнати другий ранковий випуск о 8:45 (він може виходити в записі).

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.