Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?«Тоніс» змінить формат «Спецпроекту»,


29 ноября 2008 | На телеэкране / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Телеканал «Тоніс» планує переформатувати програму «Спецпроект», перетворивши її на програму журналістських розслідувань. Про це «Дню» повідомив Вадим Коробенко, який працює у редакції спортивних новин «24 години. Спорт», але, ймовірно, стане одним із ведучих програми. Співведучою Вадима стане Ірина Кириленко, яка теж працювала над програмою «Спецпроект».

— Це будуть журналістські розслідування «на місці» стосовно слизьких тем, які цікавлять кожного пересічного українця, але яких ще не торкалися, — інтригує Вадим Коробенко. — А раніше це просто була програма про людей, життєві ситуації та складнощі. Проект, за словами Вадима, у стадії розробки: ще не всі організаційні питання вирішено, не до кінця сформовано й команду, проте зйомки вже почалися. Перший вихід програми поки що не заплановано. На запитання «Дня» стосовно того, чому «Тоніс» зацікавився впровадженням у ефір жанру журналістських розслідувань, Вадим припустив, що це пов’язано з бажанням «не відставати від інших».

day.kiev.ua


Источник: МедіаБізнес
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.