Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как увеличить срок службы аккумулятора ноутбука
 • Какими бывают контактные линзы?
 • Преимущества коммутаторов Cisco

 • Ольга Фреймут започаткує премію для працівників закладів громадського харчування


  11 августа 2014 | На телеэкране / Пресс-релизы | Добавил: Evgeniy
  Телеведуча каналу «1+1» Ольга Фреймут ініціює всеукраїнську премію у сфері обслуговування.

  Ольга Фреймут, відома поборниця прав споживачів, вважає, що покращення сфери громадського харчування лежить не тільки в площині контролю якості та покаранні за невідповідність заявленому рівню послуг. Ведуча проекту «Інспектор Фреймут» переконана, що найважливішим мотиватором до розвитку сфери є нагорода за досягнення та заохочення персоналу до нових висот – шляхом відзнак та премій.

  «Я вже не перший рік думаю над тим, які кроки були б найбільш дієвими для розвитку ресторанної галузі в Україні. Спілкувалася з багатьма вітчизняними та закордонними рестораторами, представниками різних професій, котрі працюють у сфері громадського харчування. І найефективнішою вважаю саме систему заохочення. Я вже давно виношую цю мрію – створити народну премію з прозорим та зрозумілим принципом голосування і нагородження, – розповідає Ольга Фреймут.

  – У випадках, коли «Інспектор Фреймут» не нагороджує ресторан через невідповідність певним критеріям, але персонал є дуже достойним, ми вирішили не оминати увагою таких людей. Професіоналів потрібно підтримувати! Тому «Премія Ольги Фреймут» сприятиме тому, щоб найкращих спеціалістів ресторанного світу країна знала в обличчя – від прибиральника до директора закладу».

  За словами Ольги Фреймут, її інспекторська премія буде щорічною. Перші номінанти будуть оголошені вже у 2015 році.

  Вся інформація про «Премію Ольги Фреймут» буде оновлюватись на сайті «1+1» http://www.1plus1.ua/show/programy/inspektor-freymut-361559.html , на офіційному сайті проекту та у групах «Інспектор Фреймут» в соціальних мережах:
  · https://vk.com/inspektor_freimut
  · https://www.facebook.com/inspektor.freimut
  · http://odnoklassniki.ru/group/53226593124478

  Нагадаємо, авторський проект «Інспектор Фреймут» стартує 3 вересня о 22:30 на каналі «1+1» у форматі реаліті-шоу. «Інспектор Фреймут» матиме народний характер: ведуча разом з командою керуватимуться думкою глядачів каналу «1+1» та їхніми побажаннями щодо інспекцій закладів громадського харчування. Девіз "Інспектора Фреймут" - перевірка на совість.


  Прес-служба 1+1
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.