Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?На «Плюсплюс» стартує вечірня «Казка з татом»


22 августа 2013 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
З 2 вересня на телеканалі «Плюсплюс» стартує нова програма - вечірня казка для дітей «Казка з татом». Про це повідомляє прес-служба каналу.

У проекті відомі чоловіки начитують казки дітям. «Казка з татом» виходитиме по буднях о 21.00.

Як зазначає «Плюсплюс», за даними соціологів середньостатистичний український батько приділяє вихованню дитини 4 хвилини в день. За допомогою програми «Казка з татом» канал намагатиметься вплинути на сприйняття ролі батька в українській сім'ї і відродити традиції сімейного читання.

В «Казці з татом» знялись ведучі каналу «1+1» Анатолій Анатоліч, Юрій Горбунов, Руслан Сенічкін, учасники гурту «ТНМК» Фагот і Фоззі, лідер гурту «Тік» Віктор Бронюк, фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка та інші. Зіркові тата читають казки в студії, а казкові герої оживають завдяки сучасній анімації.

«Я батько двох чудових донечок і вже розповідаю казки своїй старшій. Алісі два роки і їй цікаво слухати мене. Казки я вигадую сам, тому вони щовечора різні. А проект «Казка з татом» для мене - чудова нагода розповісти найкращі українські казки всім дітлахам країни, і, можливо, показати добрий приклад іншим татусям», - поділився Анатолій Анатоліч.

Як повідомляла «Телекритика», анімаційний проект «Казка з татом» генеральний директор групи Олександр Ткаченко анонсував ще торік.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.