Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?ТЕТ запускає відверте шоу «Шпілівілі»


26 апреля 2013 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
У травні на телеканалі ТЕТ стартує нове розважальне шоу «Шпілівілі». Про це «Телекритиці» повідомили в прес-службі каналу.

У програмі відомі особистості вітчизняного шоу-бізнесу розкажуть про інтимні подробиці свого життя, поділяться найвідвертішими історіями і власним сексуальним досвідом, обіцяють на каналі.

Особливість проекту в тому, що на одне й те саме пікантне запитання відповідають і чоловіки, і жінки. Розробники обіцяють, що шоу буде смішним, а відповіді зірок -відвертими і шокуючими. Приміром, Олексій Дурнєв розкаже, кому він телефонує вночі, а Валерія Coolbaba поділиться подробицями про те, як голосно вона хропе.

Як повідомили «Телекритиці» у прес-службі каналу, «Шпілівілі» є власною оригінальною розробкою ТЕТу. Формат програми не передбачає ведучих.

«Шпілівілі» виходитиме у будні у вечірній час. Виробництвом проекту займається продакшн-студія «Ормагруп» на замовлення каналу ТЕТ.

Дату прем'єри і точний слот канал оголосить згодом.

Источник: ТАСС-Телеком
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.