Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Державний канал Венесуели транслює мультфільм про Чавеса в раю


31 марта 2013 | На телеэкране / На украинском языке / Мир | Добавил: Kravtsova Olga
Державний телеканал Венесуели транслює в ефірі анімаційний ролик «Прощай назавжди, команданте Чавес» про покійного президента країни.


У хвилинному ролику під повільну фортепіанну музику подано сюжет про те, яе Уго Чавес потрапляє після смерті на небеса. В раю, який зображено як зелені луги під синім небом, з кількома деревами і дерев'яною хатинкою, Чавеса зустрічає його улюблена бабуся Роза Інес, а також ряд світових лідерів і відомих революціонерів. Серед них -кубинський революціонер Ернесто Че Гевара, президент Чилі Сальвадор Альєнде, перша леді Аргентини Ева Перон, національний герой Венесуели Симон Болівар та інші.


Чавес спочатку здивовано споглядає їх, а потім посміхається і займає своє місце.Нагадаємо, Уго Чавес незмінно керував Венесуелою протягом 14 років. З 2011 року президент боровся з раком. У грудні 2012 року на Кубі йому було зроблено чергову, четверту операцію з видалення пухлини, наслідком якої стала легенева інфекція.Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.