Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Липовецька зніматиме «Джентльмени на дачі - 2» для російського каналу «Перець»


19 апреля 2012 | Новости / На телеэкране | Добавил: Елена Ленова
«Перець» розпочав кастинг для участі в реаліті.

Другий сезон реаліті «Джентльмени на дачі» зніматиметься для російського телеканаалу «Перець». Продюсером проекту стала генеральний продюсер телепрограм Story First Production Алла Липовецька. Про це повідомляє сайт «Вокруг ТВ».

«Чому 90% злочинців знову потрапляє за ґрати? Тому що вони не вміють жити за стінами в'язниці, і на волі нікому не потрібні. Всі драми і злочини починаються в дитинстві. Подивившись наш проект, батьки або підлітки, що перебувають на межі непоправних рішень, можуть цієї межі не перетнути. І найголовніше - ми розвінчуємо міфи про тюремної романтики», - зазначає пані Липовецька.

Канал проводить кастинги для цього проекту. В них можуть взяти участь усі охочі чоловіки старші 18 років, які перебували у в'язниці не менше 3 років і чиї злочини не були пов'язані з фізичним насильством (убивством, зґвалтуванням).

За результатами кастингу буде відібрано 12 чоловіків. Вони змагатимуться за приз - автомобіль. Вестиме проект, як і раніше, Анатолій Барбакару.

Нагадаємо, російський канал «Перець» придбав перший сезон «Джентльмени на дачі», який виробляла Film.ua Television (входить до Film.ua Group) на чолі з Аллою Липовецькою для ICTV. Однак у лютому 2012 року пані Липовецька стала генеральним продюсером телепрограм виробничої компанії холдингу «СТС Медіа» - Story First Production, яка виробляє продукт для трьох каналів - СТС, «Перець» і «Домашній».

Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.