Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  «Я люблю Україну» повертається на «1+1» 20 березня


  13 марта 2012 | Новости / На телеэкране | Добавил: Елена Ленова
  20 березня в ефірі «1+1» відбудеться прем'єра оновленого розважального проекту «Я люблю Україну». Про це повідомляє прес-служба каналу.

  Програма виходитиме щовівторка о 21:40.

  «Я люблю Україну» - це ігрове шоу, у якому зірки відповідають на нетрадиційні запитання про українську історію, традиції, культуру, тощо. Кожна програма складається із 6-7 раундів.

  У кожній грі конкурують дві зіркові команди із трьох учасників та капітанів - Василіси Фролової й Оксани Гутцайт. Ставити питання та стежити за перебігом подій буде Юрій Горбунов.

  За словами Юрія Горбунова, «Я люблю Україну» - це телевізійний проект, який насамперед цікавий влучним поєднанням розважальної та пізнавальної складової: «Головна перевага нашого шоу в тому, що розважаючи ми допомагаємо телеглядачам дізнатися, чи можливо згадати цікаві факти про наш рідний край. Я дуже радий, що цей проект повертається на канал, на мою думку, саме таких, позитивних, проектів не вистачає нашому телебаченню».

  Як писала «Телекритика», цей проект для «1+1» знімає Sister's Production Вікторії Забулонської та Марини Городецької.

  Нагадаємо, що «Я люблю Україну» знімається за голландським форматом І Love My Country. Вперше «1+1» адаптував цей проект у 2009 році. Тоді ведучою проекту була Лідія Таран, а капітанами зіркових команд - Потап і Настя Каменських.

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.