Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

5 канал закриває «Ранок на П’ятому» і запускає нове щоденне ток-шоу


1 февраля 2012 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
13 лютого на 5-му каналі стартує новий сезон, відтак, змінюється сітка мовлення, закривається програма «Ранок на П'ятому» і запускається щоденне суспільно-політичне ток-шоу. Про це пише «Дуся» з посиланням на власні джерела на каналі.За інформацією «Дусі», «Ранок на П'ятому» закривають, оскільки програма себе не виправдала. Проект є досить затратним, але він так і не став іміджевим для каналу.З чотирьох ведучих «Ранку» скорочують лише одного Віталія Півовара (сам пан Півовар інформацію про скорочення спростовує). Катерина Кельбус і Артем Овдієнко вестимуть ранкові новини, Яніна Соколова вестиме нову програму «Час кіно». Всім працівникам, які готували «Ранок», намагаються знайти роботу на каналі.У новому сезоні на 5-му залишаться щогодинні випуски новин.Разом з тим телеканал запускає з 13 лютого щоденне павільйонне суспільно-політичне ток-шоу, що виходитиме з 19:30 до 22:00 з понеділка по п'ятницю. За інформацією «Дусі», його формат подібний до міксу програми «Час» і телемарафону або до щоденного «Шустер live». Найімовірніше, що назвою залишиться «Час».У ток-шоу, найімовірніше, буде троє ведучих: Роман Чайка, Святослав Цеголко і Сергій Дорофеєв.Ведучі, які раніше в цьому слоті вели вечірні інформаційно-аналітичні випуски, - Лариса Губіна і Павло Кужеєв - відтепер вестимуть програми «Енергонагляд» і «Агроконтроль».Сергій Дорофеєв продовжить вести свою щотижневу авторську програму «Портрети з Сергієм Дорофеєвим». Однак програма з вечора понеділка переміститься у вечірній прайм суботи.Також змінює день виходу і слот «Республіка з Анною Безулик»: замість четверга ток-шоу виходитиме щонеділі і йтиме з 19:30 до 21:00.У новому сезоні на каналі вийде ще ряд нових проектів, зокрема, згаданий вище «Час кіно».За інформацією джерел «Телекритики», на 5-му каналі можливі скорочення.Шеф-редактор каналу Володимир Мжельський обіцяє прокоментувати інформацію про зміни на каналі найближчими днями.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.