Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Перший готує цикл програм про Крим


  19 июня 2011 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  12 липня знімальна група Першого національного розпочне зйомки циклу програм про курортно-оздоровчі ресурси Кримського півострова. Всього буде створено 8 циклів програм, які потім транслюватимуться на Першому та інших загальнонаціональних та регіональних телеканалах України. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства курортів і туризму Автономної республіки Крим.


  До циклу програм увійдуть фільми про клімат Кримського півострова, про SPA-технології, таласотерапії, а також про можливості бджолиної та винної терапії, яка застосовується у кримських санаторіях.


  «Мета цього проекту - розповісти про унікальні можливості кримського курортного лікування і лікувальні ресурси півострова», - розповів перший заступник міністра курортів і туризму Криму Олександр Лієв.


  За його словами, до Криму уже прибув народний артист України та ведучий НТКУ Володимир Горянський, який візьме участь у створенні фільмів. Як повідомляє заступник міністра, у липні знімальна група телеканалу розпочне працювати над циклом програм, присвячених лікувальним властивостям мулових грязюк у Сакському і Керченському регіонах.


  За інформацією пана Лієва, створення документальних фільмів про Крим буде відбуватися на умовах спільного фінансування. Так, 10 тис. грн. готове виділити курортне відомство і по 20 тис. грн. – санаторії, які братимуть участь у зйомках.


  Зазначимо, що цикли програм також будуть транслюватися на державних телеканалах в регіонах, з яким співпрацює Крим. «А це 36 регіонів світу», - уточнює Олександр Лієв.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.