Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • GlobalLogic запускає відкритий IT-курс для українців
 • Роумінг як вдома: тепер внутрішні тарифи Київстар діють в 16 країнах ЄС
 • Vodafone надав безкоштовні послуги на 230 000 000 гривень

 • Ток-шоу Найєма на Першому називатиметься «Чорне та біле»


  22 марта 2011 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Проект Мустафи Найєма на Першому національному називатиметься «Чорне та біле». Про це ТК повідомив сам ведучий.

  «Чому "Чорне та біле"? Я в цей бренд вклав усе, що міг. Усе промо проекту в інтернет-просторі та медіапросторі належить мені. Я не думаю, що був сенс якось інакше називати цей проект. Тоді б це було якесь піжонство. Його суть не змінюється: це буде інтерв'ю у прямому ефірі», - розповів він.

  За інформацією джерел ТК, назва «Чорне та біле» зареєстрована на Мустафу Наєма.

  Автор програми зазначив, що цей формат на сьогодні є для нього ідеальним варіантом: «Це проект прямоефірний. У ньому беру участь тільки я, там немає ніяких редакторів. І в мене немає жодних сумнівів, що він буде таким, яким я хочу його бачити. На цей момент це ідеальний варіант для мене».

  За його словами, оновлений проект буде більш жорстким у порівнянні з його попереднім ток-шоу. «Є домовленості з каналом, що представництво опозиції та влади буде однаковим. Також будуть відмінності у візуальному оформленні. Поки не можу сказати, як воно виглядатиме, тому що ми ще недоробили деталі», - сказав Мустафа Найєм.

  Також він додав, що програма виходитиме без реклами.

  Програма стартує 28 березня о 20.00. Гостем першого ефіру буде віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

  Нагадаємо, авторський проект Мустафи Найєма «Чорне та біле» виробництва «Савік Шустер студії» виходив на ТВі у 2009-2010 роках.

  Як писала ТК, раніше Мустафа Найєм співпрацював із «Савік Шустер студією»: був хронікером «Шустер live», вів проекти «Чорне та біле», After Live на Першому національному. Однак наприкінці лютого він залишив After Live через те, що з програми вирізали синхрон Савіка Шустера про розмову із Сергієм Львовчкіним стосовно переходу Савіка на Перший національний. Сам Савік Шустер пояснив заяву Мустафи пошуками «ворогів з високим рейтингом» і запевнив, що After live залишається в ефірі, але з іншим ведучим - Георгієм Тихим.

  Після цього стало відомо, що Мустафа Найєм продовжить індивідуальну співпрацю з Національною телекомпанією України. Згодом ген директор НТКУ Єгор Бенкендорф повідомив, що це буде ток-шоу, яке виходитиме щовівторка о 22:00.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.