Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

CNN з січня по квітень транслюватиме рекламні ролики про Україну


14 января 2011 | На телеэкране / На украинском языке / Мир | Добавил: Ольга Кравцова
17 січня 2011 року на телеканалах CNN International та CNN розпочинається показ рекламних роликів про Україну. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник голови Держкомтелерадіо Олександр Курдінович.

За його словами, два 30-секундних ролики транслюватимуться шість-сім разів на добу до квітня 2011 року. «Один ролик - про інвестиційну привабливість України, а другий - про її туристичні принади. Виготовив рекламні ролики телеканал CNN», - сказав Курдінович. Він припустив, що в майбутньому можлива співпраця й з іншими іноземними телеканалами.

Творці рекламних роликів намагалися різноманітними візуальними засобами закріпити у глядачів стійку асоціацію України з літерою U.

CNN з січня по квітень транслюватиме рекламні ролики про Україну


Фінансував рекламну кампанію просування іміджу України за кордоном міжнародний Фонд економічних реформ в Україні, який створено наприкінці 2010 року. Президент Любов Рудюк під час прес-конференції зазначила, що засновниками Фонду економічних реформ в Україні є представники вітчизняного малого і середнього бізнесу, а до наглядової ради входять як українські, так і іноземні громадяни. Прізвища засновників вона не оприлюднила, назвавши лише одного члена наглядової ради - Адріана Каратницького, який є старшим експертом Атлантичної ради США.

Сума, витрачена на рекламну кампанію, також не розголошується. «Це конфіденційна інформація», - сказала пані Рудюк.

Імідж-кампанія України за кордоном проходить в рамках підготовки до «Євро-2012».

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.