Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Часы Tissot – аксессуар, который всегда с вами
 • Газоблоки Аэрок – качество и практичность
 • Как выбрать видеодомофон?

 • Суперзірка. Фіналісти "Суперзірки" визначили переможця шоу


  1 июня 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Суперзірка. Фіналісти "Суперзірки" визначили переможця шоу27 травня 2010 Єдиний суддя на проекті "Суперзірка" - це публіка. Саме глядачі вирішують, хто гідний звання переможця шоу, а хто залишиться лише суперфіналістом. Боротьба за мільйон та можливість втілити у життя свої найзаповітніші творчі мрії триває. І доки українці надсилають sms за своїх улюблених виконавців, з фаворитами визначилися також фіналісти проекту.

  Анаіт: Я вболіваю за Віку або Вєру, люблю їх двох і не можу сама визначитися, кого я більше хочу бачити переможцем цього шоу. Я думаю, що Бог усе вирішить, буде справедливий результат. Якби мені запропонували обрати одну з них, я би поділила між ними цей мільйон, бо дівчата для мене на одному рівні. Усе буде так, як повинно бути, і вирішувати це не нам.

  Назар: Я вважаю, що три людини, що залишилися у суперфіналі, у будь-якому випадку гідні мільйона, бо вони пройшли через дуже багато речей, як і ми усі. Мушу сказати, що трійка лідерів була досить передбачуваною для мене. Можливо, через коментарі журі чи просто на інтуїтивному рівні. Я особисто дуже переживав за Віку і хотів, щоб вона потрапила у суперфінал. За неї вболіватиму і щиро сподіваюся, що вона переможе.

  Суперзірка. Фіналісти "Суперзірки" визначили переможця шоу


  Діляра: Якщо чесно, я припускала, що саме ці учасники потраплять до суперфіналу. Я дуже рада за одну учасницю – Віку Корженок. Відправляла за неї sms на усі гроші, що мала на рахунку мобільного телефону. І мені було все рівно, хто будуть ще двоє, головне – щоб сходами нагору піднялася Вікторія. Вболіваю за усіх, проте більше за інших хочу, аби фортуна посміхнулася Корженок.

  Денис Федотов: Як музикант я оцінюю вокальні здібності фіналістів, а тому можу сказати, що до трійки потрапили найсильніші конкурсанти. Був упевнений, що боротися за перемогу будуть Вєра та Віка, а на місці Дмитра спочатку бачив Романа Kozak’а, проте глядач вирішив інакше. Сам буду вболівати за Вікторію Корженок: їй потрібні ці гроші більше за інших, її прогрес за час участі в шоу просто неймовірний! І це буде справжній happy end, якщо мільйон дістанеться саме їй.

  Аліса Стрига: З самого початку я бачила саме цих трьох учасників у фіналі шоу, тому їх вибір не став для мене сюрпризом. Глядач телеканалу 1+1 – дорослий та мудрий, тому й назвав найбільш досвідчених учасників проекту головними претендентами на перемогу. Коли я вибула з проекту, дуже сильно потоваришувала з Дмитром Гарбузом і вболівала за нього. Проте на останньому ефірі мене настільки вразив виступ Віки Корженок, що я тепер розриваюся між ними двома.

  Діма Бородін: Я повністю погоджуюся з вибором глядачів та журі в тому, що саме Гарбуз, Варламова та Корженок стали суперфіналістами проекту. Вони дуже талановиті, харизматичні та сильні виконавці. Мені здається, що вони мають усі задатки, аби в майбутньому стати справжніми зірками. Але все рівно, аби досягти чогось, кожному з них необхідно буде багато працювати та вчитися. Зі своїм фаворитом я не визначився, тому відправлю за кожного по sms-повідомленню.

  А за кого проголосуєте ви?


  Слідкуй за перебігом подій проекту "Суперзірка" в офіційних групах ВКонтакте та Facebook.

  Суперзірка. Фіналісти "Суперзірки" визначили переможця шоу

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.