Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Суперзірка. Дмитро Гарбуз: я хотів бути не за кадром, а в центрі подій


1 июня 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Суперзірка. Дмитро Гарбуз: я хотів бути не за кадром, а в центрі подій25 травня 2010 Музикант у найширшому розумінні цього слова Дмитро Гарбуз поділився міркуваннями щодо свого місця на українській сцені, розповів про відповідальність перед глядачами та назвав своїх основних конкурентів у боротьбі за мільйон.

Ти композитор і виконавець одночасно. В якій ролі почуваєшся комфортніше?

- Обидві ці речі є окремими і чудово співіснують в мені. Безумовно, вони доповнюють одна одну, але все одно є різними. Скрипаль може грати на скрипці та писати твори для будь-якого іншого музичного інструмента, а потім їх так само виконувати. В його репертуарі може бути і Паганіні, і його власні композиції. Я розділяю себе-співака та себе-композитора, проте не виключаю жодну з цих діяльностей.

Суперзірка. Дмитро Гарбуз: я хотів бути не за кадром, а в центрі подій


Якщо згадати усі твої виступи на "Суперзірці", яке амплуа було тобі найближчим?

- Мені дуже близька чуттєва музика, хоча і танцювальні пісні люблю виконувати. Я мислю себе концертними рамками, а там повинні бути як динамічні твори, так і зворушливі, душевні композиції. Тому концептуально я би хотів розвиватися паралельно у двох напрямах. Що стосується композиторства, то я пишу і латину, і рок, і лірику, й електро, і, навіть, шансон, - всі ці жанри по-своєму мені подобаються.

Чи став тобі в нагоді той факт, що ти вже був знайомий публіці за деякими телевізійними проектами?

- В цьому були позитивні сторони – хоча б те, що в мене вже був досвід співу у прямому ефірі. Все інше, що відбувалося на "Суперзірці", було для мене повністю новим, і я б не став порівнювати попередні телевізійні шоу з цим.

Відчував особливу відповідальність перед глядачами, які тебе вже знали до цього?

- Безумовно, так. Це була одна з причин, чому я з самого початку не хотів йти на кастинг. Нібито я вже "засвітився" у телевізорі, але в мене ж не було ще досвіду таких виступів, щоб я був у центрі уваги на сцені.

Чи є речі, які ти вперше спробував на проекті?

- Можливо, перевтілення у різні образи. Я зрозумів для себе, що радо виходив би на сцену так, як виглядав у номері "Романс". Мені запам’яталися відчуття під час виконання пісні "Pretty woman". На останньому концерті я навчився одночасній динаміці в голосі та рухах. Всі ці емоції я пережив вперше.

Вважаючи на твій вік, чи важко було вчитися та адаптуватися до нових умов?

- Вчитися абсолютно не важко, адже це є нескінченний процес, якому я готовий присвятити усе своє життя. Що стосується адаптації, то вона навряд чи залежить від віку – скоріше від внутрішньої психології. За темпераментом я холерико-меланхолік, тому потребую трохи більше часу для освоєння чогось, пристосування до зовнішніх умов. Це було і в більш ранньому віці, і, мабуть, вже не зміниться у майбутньому.

Які твої якості можуть тобі допомогти виграти в цьому шоу, а які – навпаки завадити?

- В мене є така риса – "ботанство". Я розбираю кожну композицію до найменших деталей, і часом ця старанність стає надмірною. Вона може мені одночасно допомогти і стати на заваді перемоги в "Суперзірці".

Кого ти вважаєш своїм головним конкурентом у фіналі?

- Чисто технічно це Вєра Варламова та Вікторія Корженок – вони, на мою думку, найсильніші суперниці. Проте я не можу сказати, що в них є певні якості, які я б хотів запозичити собі. У кожного з нас свій шлях.

Чи досяг ти своєї початкової мети участі в шоу?

- Я хотів бути не за кадром, а в центрі подій. Не їхати у вагоні, а сидіти в кабіні машиніста. Усвідомити, що все залежить виключно від мене, і людина здатна змінити будь-які обставини, якими вона не задоволена. Цієї мети я досяг.


Слідкуй за перебігом подій проекту "Суперзірка" в офіційних групах ВКонтакте та Facebook.

Суперзірка. Дмитро Гарбуз: я хотів бути не за кадром, а в центрі подій

Источник: Проект «Суперзірка»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.