Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Часы Tissot – аксессуар, который всегда с вами
 • Как выбрать видеодомофон?
 • Газоблоки Аэрок – качество и практичность

 • Суперзірка. Роман Kozak: я не планую надалі займатися нічим, крім музики


  1 июня 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Суперзірка. Роман Kozak: я не планую надалі займатися нічим, крім музики23 травня 2010 Фіналіст проекту "Суперзірка" Роман Kozak розповів про складнощі свого творчого шляху, популярність в Інтернеті та розкрив таємницю своїх відносин з іншими учасниками телешоу.

  Три номінації – то не найлегший шлях до фіналу. Що було найважчим за увесь цей час, а що – навпаки додавало сил для подолання труднощів?

  - Сил додавали номінації, бо тільки тоді я співав гарні пісні. Найважчим було вчити тексти тих композицій, які я не знав. Крім того, було досить складно звикати до образу, який готувався за добу. Вжитися в нього, відчути усі нюанси...

  Чи доводилося ламати себе в чомусь?

  - Звичайно. Адже було дуже багато пісень, які мені взагалі чужі, але їх доводилося виконувати. Проте, як ми бачимо, я в п’ятірці. Тому виходить так, що продюсер давав мені правильний репертуар. Хоча думаю, якби були кращі композиції, то все було би набагато легше, і зараз я почувався би впевненіше. Всі сильні, і я зараз не можу чітко уявити, що буде відбуватися на сцені у вівторок. Але на цьому тижні мені буде важче, аніж потім у фіналі, якщо я до нього потраплю. Як стану одним з трьох претендентів на перемогу, то вважатиму що досягнув усього, за чим йшов на цей проект.

  Суперзірка. Роман Kozak: я не планую надалі займатися нічим, крім музики


  За три місяці, що ти провів на "Суперзірці", твоя популярність у соціальних мережах набрала неймовірних обертів. Розкажи, в чому секрет?

  - В мене на сторінці 8000 друзів, а в моїй офіційній групі на одному з Інтернет-ресурсів – біля 3500 учасників. Мій віртуальний фан-клуб створили разом моя одногрупниця і сестра. В принципі, людей туди не запрошували: вони знаходили її самостійно і долучалися. Єдине, що особисто я зробив для своєї популярності, - змінив нікнейм у соціальній мережі на своє справжнє ім’я (бо раніше називався Dorian Grey). В Інтернеті піар пішов якось сам по собі: на форумі офіційного сайту "Суперзірки" тема "Чого Kozak до сих пір у шоу?" має більше 500 повідомлень.

  Крім позитивних відгуків є ще велика кількість критики. Як ти до неї ставишся?

  - Є дуже багато людей, які мене не люблять і поливають брудом у віртуальній мережі. Можливо, я дійсно не вмію співати, рухатися та нульовий в акторській майстерності. Проте я навіть не знаю, що сказати тим, кому я не подобаюся. Вірогідно, у них були свої фаворити, які вже вибули з шоу, і на комусь просто необхідно зганяти злість. Найактивніша людина, яка мене ненавидить, - це вболівальниця Олега Нікіфорова, і мені взагалі дуже дивно від такого порівняння. Я насправді поважаю думку кожного, але все залежить лише від особистого смаку глядачів, тому об’єктивності в тому мало.

  Чи є серед твоїх віртуальних прихильників ті, кого ти можеш назвати своїми справжніми друзями?

  - Є люди, з якими я вже тісно спілкуюся: я їх ніколи не знав, і зараз ми не знайомі в реальності. Є кілька близьких знайомих, які приходять на ефіри, – з ними я спілкуюся після концертів. Є, навіть, фан-клуби, але здебільшого я рідко знаходжу час, щоб відповісти на усі запитання та повідомлення, що мені надсилають в Інтернеті. Проте як тільки маю вільну хвилинку, намагаюся приділити увагу саме тим людям, яким цікаві я та моя творчість.

  Що зазвичай цікавить твоїх прихильників?

  - Найчастіше усі звернення мають наступний вигляд: "привіт, як справи?", "чим займаєшся?", "що будеш співати наступного разу?". Щодо останнього питання, то в мене увійшло в традицію не називати пісню, щоб зберегти бодай якусь інтригу. Що я маю виконувати, знають лише мама, сестра та ті найближчі прихильники, яким легше відкрити цю таємницю, ніж пояснити, чого я того зробити не можу.

  Повертаючись до конкуренції та боротьби за мільйон, чим, на твою думку, твої суперники слабші за тебе, та в чому вони тебе перевершують?

  - Я не можу сказати, що хтось за когось сильніший або слабший. Так вийшло, що ми всі працюємо в різних жанрах, які безглуздо порівнювати. В рамках цього проекту я більше розкрився як рок-виконавець, Віка Корженок краще виконує джаз та блюз, Вєра Варламова співає дуже якісну іноземну поп-музику і російські пісні, які потребують сильного вокалу. В Анаіт специфічний голос, і вона взагалі працює в різних амплуа. Дмитро Гарбуз має також свою певну манеру виконання – такий собі класичний російський рок. Ми всі різні, і кожен працює на свою аудиторію. Дуже багато залежить від виступу: найвищі шанси на перемогу будуть у того, хто найбільш вдало покаже себе на сцені у вівторок та середу.

  Чи будеш ти в майбутньому займатися музикою і в якому жанрі плануєш працювати?

  - Я не планую надалі займатися нічим, крім музики. Зараз всі сили після проекту будуть спрямовані виключно в напрямку творчого розвитку. Швидше за все переведуся на заочну форму навчання в університеті, тому що хочу приділити увесь час музиці. Буду працювати здебільшого у поп-рок стилі, мені імпонує бріт-поп. Треба писати хіти та створювати якісний продукт. Єдине, чого мені не вистачає, - знайомих людей, що роблять професійне аранжування композицій, та продюсера, що готовий вкласти гроші в мою творчість.


  Слідкуй за перебігом подій проекту "Суперзірка" в офіційних групах ВКонтакте та Facebook.

  Суперзірка. Роман Kozak: я не планую надалі займатися нічим, крім музики

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.