Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Часы Tissot – аксессуар, который всегда с вами
 • Газоблоки Аэрок – качество и практичность
 • Как выбрать видеодомофон?

 • Суперзірка. Анаіт втілить комічний образ, а Діляра вийде заміж


  1 июня 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Суперзірка. Анаіт втілить комічний образ, а Діляра вийде заміж17 травня 2010 "Я не знаю такого фільму та пісні, - говорила Діляра, дізнавшись своє музичне завдання на наступний ефір. – Сумніваюся, що українці взагалі колись чули цю композицію". Проте сумніви дівчини розвіяв Дмитро Гарбуз, запевнивши свою колегу, що їй дістався справжній хіт.

  Кількома репетиціями пізніше Діляра й сама закохалася у свій виступ. "Композиція легка, весела, дуже тепла та вже по-літньому грайлива, - стверджує конкурсантка. – Що стосується постановки, то кожного разу мені випадає щось нове! На цьому ефірі я виходжу заміж, народжую дитину – і все це за кілька хвилин мого шоу-номеру. По-справжньому під вінець я не збираюся найближчим часом, тому дійство на сцені мені не дуже близьке. Загалом же постановка обов’язково покращить настрій глядачам у залі та перед телевізійними екранами".

  Забобонів щодо весільної сукні у Діляри немає. Це пов’язано з тим, що вбрання шилося спеціально для дівчини, і до цього його ніхто не вдягав. Проте зараз на першому місці у "суперзірки" навчання та кар’єрний ріст, до створення сім’ї красуня ще не готова. Тим не менше, це не завадить їй перевтілитися на сцені у головну героїню популярного мюзиклу.

  Суперзірка. Анаіт втілить комічний образ, а Діляра вийде заміж


  Так само зіграти відому публіці роль з радянського фільму доведеться Анаіт. Дівчину навіть одягнуть відповідно до кінообразу, і єдиною відмінністю між нею та головною героїнею стрічки буде колір волосся. "В мене ніколи не було комічного образу, - зізнається учасниця проекту. – І нарешті я можу спробувати себе в новому амплуа. Я роблю все серйозно, але виходить все одно смішно. Мені дуже важко, адже я не професійна актриса, тому складно повністю перевтілюватися в іншу людину!".

  Проте фільм, сцену з якого зіграє Анаіт, їй дуже подобається. Так само як і всі герої, що з екрану перенесуться завтра на сцену та братимуть участь у номері дівчини. "Весь номер тримається виключно на мені, - розмірковує конкурсантка. – Це дуже відповідально, проте й цікаво водночас. Під час виступу в крові виробляється така кількість адреналіну, що мені хочеться співати знов і знов!".

  На противагу всім іншим учасникам Анаіт з неймовірним завзяттям береться за кожну нову задачу, яку перед нею ставлять організатори шоу. Відчувши смак буденного життя, "суперзірка" готова зробити усе, аби здобути перемогу у проекті.


  Слідкуй за перебігом подій проекту "Суперзірка" в офіційних групах ВКонтакте та Facebook.

  Суперзірка. Анаіт втілить комічний образ, а Діляра вийде заміж

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.