Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Насосы для водоснабжения и полива. Почему нельзя обойтись без хомутов?

 • Суперзірка. "Суперзірки" вчать слова пісень за добу до концерту


  1 июня 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Суперзірка. "Суперзірки" вчать слова пісень за добу до концерту11 травня 2010 "Як нарешті вивчити цей текст? - зверталася до колег по проекту Діляра, що до сих пір виходить на сцену з аркушем паперу, на якому написані слова її пісні. – Мені вже соромно перед собою! Такий дивний зміст та рими, що ніяк не можу їх запам’ятати".

  У своїй проблемній ситуації дівчина не самотня, адже Дмитро Гарбуз також замінює деякі слова в пісні на наспівування "ла-ла-ла". Таке з учасниками не вперше, але цього разу підготовка до виступів виявилася дуже складною задачею для "суперзірок".

  "Я під час прогону номеру з переляку заспівав усю пісню, не забувши слова жодного разу, - посміхається Роман Kozak. – Але все одно треба їх вчити, бо зараз знову їх не пам’ятаю. Крім того, маю передивитися виступи артиста, якого я буду пародіювати. Деякі його фірмові рухи стануть мені у нагоді під час виступу".

  Суперзірка. "Суперзірки" вчать слова пісень за добу до концерту


  Комічне амплуа, як правило, передбачає копіювання жестів, але якщо мова заходить про серйозне перевтілення, то стає не до жартів, як у випадку Назара. "Моя композиція суттєво відрізняється від усіх інших номерів майбутнього ефіру, - говорить учасник проекту. – Тому маю надію, що виступатиму першим або останнім, адже в іншому випадку взагалі не впишуся у концепцію концерту. Мені подобається моя пісня, і думаю, що на контрасті з іншими конкурсантами, вона матиме виграшне звучання".

  Змінила своє ставлення до власної композиції Юля Ланська. Вперше, отримавши конверт із завданням на цей концерт від музичного продюсера, дівчина демонстративно його порвала. Проте зараз Юлія задоволена не лише репертуаром, а й постановкою свого номеру. "Репетиції – це надзвичайно важлива річ, - розмірковує Ланська. – Саме завдяки кільком прогонам на сцені я не тільки полюбила свою пісню, а й почала отримувати справжнє задоволення, виконуючи її. Сподіваюся, публіка буде зі мною солідарна, адже нам усім зараз так потрібна підтримка!".

  В захваті від аранжування своєї композиції Вікторія Корженок. "Я заспіваю справжній хіт, що вперше виконала ще працюючи у ресторані, - зізнається артистка. – Проте мені зробили таку обробку мелодії, що пісня набула нового звучання та змісту. Як я змінилася у порівнянні зі своїм минулим, так і музичний твір набув нових барв у виконанні оркестру. Я вважаю, що це правильна закономірність: усе повинно розвиватися виключно у кращий бік!".

  Трохи переживає за свій виступ Вєра Варламова. Дівчині перешиватимуть сценічне вбрання, бо вона не може в ньому рухатися. Крім того, конкурсантці доведеться перетворитися на справжню королеву епатажу: неймовірно довгі нігті та вії мають доповнити образ Вєри.

  Мінімалізм панує у номерах Олега Нікіфорова та Дмитра Гарбуза. Перший вийде на сцену босоніж та знову здивує глядачів своєю зачіскою. Другому замість вишуканого костюму дісталися плавки та банний халат. Що з того вийде, невідомо, але сумно телеглядачам точно не буде!


  Слідкуй за перебігом подій проекту "Суперзірка" в офіційних групах ВКонтакте та Facebook.

  Суперзірка. "Суперзірки" вчать слова пісень за добу до концерту

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.