Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Суперзірка. Підготовка до ефіру: зміна статі на сцені та живі декорації


1 июня 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Суперзірка. Підготовка до ефіру: зміна статі на сцені та живі декорації10 травня 2010 Лічені години залишаються до чергового прямого ефіру телевізійного шоу "Суперзірка". З кожним тижнем учасників стає все менше, а тим фіналістам, що продовжують свою боротьбу за мільйон, доводиться докладати ще більше зусиль, аби продемонструвати публіці всі свої таланти.

Минулий тиждень виявився досить насиченим для конкурсантів: візит до гуртожитку Юрія Зільбермана, розваги в аквапарку, онлайн-конференції та вже звичні примірки у стилістів та репетиції. Майбутній концерт вразить не тільки цікавими шоу-номерами, але й справжніми акторськими перевтіленнями "суперзірок".

Так, виконуючи чоловічу пісню, одній з учасниць проекту доведеться повністю загримуватися під хлопця. "Але мені подобається така роль, - посміхається красуня. – Виявляється, необхідно лише широко розставляти ноги і додати різкості у рухах та жестах. Правда, зміна голосу дається мені зовсім важко. І хоча й така задача не стоїть переді мною, дуже хочеться спробувати заспівати у чоловічій манері".

Суперзірка. Підготовка до ефіру: зміна статі на сцені та живі декорації


Натомість продемонструвати свою неймовірну жіночність доведеться Вікторії Корженок. У вечірній сукні та на підборах вона має підкорити усіх представників сильної статі. На жаль, на репетиції ефектний образ зіграв з артисткою злий жарт: спускаючись сходами, Віка зачепилася за сукню та мало не впала. Обійшлося без травм, і виконавиця продовжила свій виступ, однією з найефектніших деталей якого є балет, імітуючий неживі предмети.

Досяг бажаного Олег Юрійович Нікіфоров: на сцені крім нього не буде ані екстравагантних декорацій, ані громіздкого реквізиту, ані зайвих людей. Вдруге поспіль конкурсант матиме змогу продемонструвати, що може сподобатися глядачам виключно завдяки своєму голосу та манері співу.

На противагу є такі учасники проекту, що ніколи не відмовляються від експериментів та спецефектів у своїх номерах. Так, Вєра Варламова створить на сцені дивовижне лазерне шоу, Дмитро Гарбуз пірне у басейн з чарівними русалками, а Роман Kozak перетвориться на справжнього супергероя! Все це вже у вівторок на телеканалі 1+1 о 20:10.


Слідкуй за перебігом подій проекту "Суперзірка" в офіційних групах ВКонтакте та Facebook.

Суперзірка. Підготовка до ефіру: зміна статі на сцені та живі декорації

Источник: Проект «Суперзірка»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.