Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Фабрика Зірок. Суперфінал. Оцінювати "суперфіналістів" будуть Кіркоров, Ревзін і гість із Австріі – Крістіан Колоновіц


26 мая 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Фабрика Зірок. Суперфінал. Оцінювати "суперфіналістів" будуть Кіркоров, Ревзін і гість із Австріі – Крістіан Колоновіц13.05 До фінального гала-концерту шоу "Фабрика. Суперфінал" (Новий канал) творці проекту готовлять відразу кілька сюрпризів.

Нагадаємо, що в цю неділю остаточно визначиться шістка фіналістів проекту. Вже відомо, що на голосний титул найсильнішого "фабриканта" всіх трьох сезонів "Фабрики зірок" претендують: Володимир Дантес, Еріка, Стас Шурінс, Олексій Матіас, а також Боря Апрєль (він повернувся в проект завдяки голосуванню глядачів, що відбувалось на сайті Нового каналу). Хто із претендентів, що залишилися, - Дмитро Каднай або близнюки Борисенко - вийдуть у фінал, з'ясується в неділю, 16 травня. У цей же вечір члени журі назвуть трійку лідерів, з яких на заключному концерті 23 травня глядачі визначать переможця.

Журі

Заради повної неупередженості й об'єктивності журі музичні продюсери Другої і Третьої "Фабрик" покинуть свої місця за суддівським столом. Замість Наталі Могилевської і Костянтина Меладзе глядачі й учасники шоу побачать професіоналів з інших країн. Короля російської естради Філіпа Кіркорова (незважаючи на концертний тур Америкою, він все-таки викроїв час для візиту на "Суперфінал").

Фабрика Зірок. Суперфінал. Оцінювати "суперфіналістів" будуть Кіркоров, Ревзін і гість із Австріі – Крістіан Колоновіц


Гостя з Австрії - продюсера, композитора, диригента й аранжувальника Крістіана Колоновіца (Christian Kolonovits). Про його професійний рівень можна судити хоча б з такого факту: він продюсував спільний альбом групи "Scorpions" і Берлінського Філармонічного оркестру - "Moment Of Glory". Крім того, Колоновіц співробітничав з такими всесвітньо відомими зірками, як Пласідо Домінго, Лучано Паваротті, Boney M., Патрісія Каас... Третім членом журі стане відомий телережисер Олександр Ревзін ("Нова хвиля", "Пісня року").

Нові пісні

Здивувати таке компетентне журі непросто. "Суперфіналісти" намагатимуться зробити це своїми новими піснями. Практично всі вони планують виступати в неділю з композиціями, які написали самі. Наприклад, Шурінс вийде на сцену з піснею, що створив за ніч, буквально тиждень назад.
- Она называется «Будь собой», - розповідає Стас. – Думаю, название говорит само за себя. Многие люди скрываются за масками, изображая тех, кем они хотели бы быть. Вот им и хочется сказать: «Будь собой!».

Олексій Матіас зізнається, що написав не тільки музику нової пісні, але й сам зробив аранжування. "Фабричний ангел" завжди бере активну участь і в роботі над постановками своїх номерів, тому вже обмірковує ідеї недільного виступу. Хоча розповідати, чого чекати глядачам, поки не хоче: адже роботу над постановкою ще не закінчено.

Чи зможуть "суперфіналісти" приємно здивувати строгих судій? Хто з учасників увійде в трійку лідерів? Дивіться гала-концерт шоу "Фабрика. Суперфінал" на Новому каналі в неділю, 16 травня, в 20:00.

Спеціальний гість вечора - група "Віа Гра", до складу якої недавно ввійшла Ева Бушміна. Випускниця "Фабрики зірок 3" у неділю вийде на "фабричну" сцену в новому статусі - тепер уже як запрошена зірка. Звичайно ж, не всидить за столом журі й Філіп Кіркоров. Разом з "суперфіналістами" він виконає свій новий хіт.Фабрика Зірок. Суперфінал. Оцінювати "суперфіналістів" будуть Кіркоров, Ревзін і гість із Австріі – Крістіан Колоновіц

Источник: Новий канал
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.