Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«1+1» завершує «Міняю жінку» і зніме фільм про цей проект


11 мая 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
«1+1» завершує показ першого сезону «Міняю жінку» і планує зняти фільм про проект. Про це ТК повідомив головний редактор проекту Анатолій Єрема.

За його словами цього тижня канал завершує зйомки останньої серії «Міняю жінку», яка має з'явитись в ефірі 31 травня.

Після цього буде знятий двосерійний телефільм про програму. Робоча назва першої серії «Як це було», другої - «Що було далі».

«У першій серії ми плануємо розповісти як вироблявся сам проект. Тому що він є досить унікальним у виробництві, застосовується багато незвичних і нових для нас речей. І я думаю, що глядачам буде цікаво дізнатись про технологію виробництва, зайти за лаштунки. Оскільки цей проект стосувався долі багатьох сімей, то у другій частині ми вирішили простежити, як змінилось життя тієї чи іншої родини. Зараз вже минуло більше часу і ми б хотіли розказати про новини в житті деяких родин», - зазначив пан Єрема.

Фільм про «Міняю жінку» з'явиться в ефірі одразу після завершення проекту.

Поки що невідомо чи запустить канал другий сезон проекту. У прес-службі «1+1» ТК наголосили, що це рішення зараз обговорюється.

Нагадаємо, «Міняю жінку» - реаліті-шоу, яке телеканал «1+1» виробляє за британським форматом WifeSwap. На один тиждень дві сім'ї обмінюються своїми дружинами. Участь у кожному епізоді беруть різні за стилем життя, соціальним статусом, рівнем доходів сім'ї. Жінки три дні живуть за правилами родини, до якої вони потрапили, а у решту днів запроваджують власні правила.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.