Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать первые лыжи?

 • Тузов вестиме марафон «День Землі» на ТОНІСі


  23 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  22 квітня о 19:00 ТОНІС розпочав чотиригодинний марафон, присвячений Міжнародному дню Землі, повідомляє прес-служба каналу.

  «Більшість людей згадують про екологічну безпеку лише в лікарні. Треба це робити значно раніше. Кожною своєю дією можна зменшити кількість оголошень про допомогу дитині, яка потребує грошей на операцію, - коментує заступник голови правління телеканалу, ведучий марафону Дмитро Тузов, - Але ми не збираємось лякати людей. Вони і так вже перелякані. Знають, що з екологією у нас погані справи, але не знають, що з цим робити. Це і є мета телепроекту: показати, на діючих прикладах, як захистити людей і покращити якість їхнього життя».

  Головною темою обговорення стане використання в Україні альтернативних джерел енергії. До студії запросили спеціаліста вітроенергетики Андрія Конеченкова, міністра з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича. Участь у спілкуванні візьмуть також аташе з питань культури посольства США Сьюзан Кліарі, керівник просвітницько-миротворчого центру «Проміцентр» Олену Мазур. Очікують і на співачку Марічку Бурмаку.

  У випуску глядачів ознайомлять з документальними фільмами на тему екології та захисту довкілля. Їх доповнять сюжетм журналістів щодо подій в Україні та за кордоном. Крім того, в рамках марафону вийде ексклюзивне інтерв`ю з автором серії книг «Діти Індіго» Лі Кероллом.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.