Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Насосы для водоснабжения и полива. Почему нельзя обойтись без хомутов?

 • Серед номінантів - нові та вже знайомі обличчя


  22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Серед номінантів - нові та вже знайомі обличчяЛише другий тиждень учасники „Суперзірки” змагаються в рамках фіналу проекту, проте їх відношення до виступів є настільки відповідальним, ніби-то мільйон видадуть вже завтра. Не все так просто: аби стати переможцем шоу, необхідно пережити ще багато.

  Єдиною і найголовнішою задачею конкурсантів є переконати глядача голосувати за своїх фаворитів: як під час ефіру, так і в номінації. Адже у будь-якому разі вирішальне слово буде лише за публікою. І доки прихильники „Суперзірки” визначаються з улюбленими виконавцями, ті, в свою чергу, готують для них грандіозні сюрпризи кожного концерту.

  Учасники проекту змінюються на очах за кілька годин до прямого ефіру. Так, Дмитра Гарбуза підстригли, а Дениса Федотова зробили засмаглим мачо. Останньому довелося важко: необхідно було дуже обережно рухатися під час виступу, аби не забруднити бронзантом білий сценічний костюм.

  Серед номінантів - нові та вже знайомі обличчя


  Деякі трансформації в образах конкурсантів виявилися незапланованими. Так, у день концерту в Олега Юрійовича Нікіфорова випав зуб. І замість того, аби повезти його до стоматолога, організатори шоу вирішили, що даний елемент тільки піде на користь постановці номеру артиста. Невідомо, чи саме це завадило Олегу Юрійовичу чітко промовляти слова пісні, проте від фактів не втечеш – він став одним з номінантів на виліт з шоу.

  Компанію йому в цьому нелегкому випробовуванні склали Аліса Стрига, Анаіт і Денис Федотов. І якщо щодо інших номінантів у глядачів майже не було заперечень, то чим заслужила таку участь Анаіт другий тиждень поспіль, залишилося загадкою. Тим часом, поки дівчина обирала собі пісню для „виступу за виживання”, її брат Артур розповідав, чим саме його привабила Катя Кузнєцова.

  „Я дуже вдячний своїй сестрі, що вона допомогла донести мої почуття до Каті, - говорить Артур. – Вона й справді мені дуже симпатична не через свій зірковий статус, а тому, що в ній є якась дитяча безпосередність. Це дуже підкупає”. Під час прямого ефіру брат Анаіт зробив ведучій проекту подарунок, але не зізнавався, що саме знаходиться у коробці. Таємницю розкрила сама Кузнєцова, розповівши, що Артур подарував їй чай.

  Що стосується інших номінантів, то Аліса Стрига зізнається: через зірваний голос та кардинальні зміни у постановці номеру за кілька годин до ефіру вона не змогла викластися на повну. Тепер у терміновому порядку дівчина намагається одужати та будь-що виступити таким чином, аби публіка не сумнівалася: Алісі ще є, що показати на сцені.

  Досить спокійно сприйняли свої номінації сусіди по кімнаті Денис Федотов та Олег Юрійович Нікіфоров. Ден щасливий від того, що зможе наживо виступити в проекті другий день поспіль. Олег Юрійович нарешті заспіває ту пісню, яку обрав він сам, а не продюсери. Романтичну композицію Нікіфоров, безумовно, присвятить своїй дружині.

  Чи виявиться роковою друга номінація для Анаіт? Хто піде з шоу вже сьогодні? Яка з масок розкриє своє зіркове обличчя? Відповіді на всі ці питання та неповторне музичне шоу – тільки на телеканалі 1+1, у середу о 20:00.


  Серед номінантів - нові та вже знайомі обличчя

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.