Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Дмитро Гарбуз зіштовхнеться з водною стихією на сцені


22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Дмитро Гарбуз зіштовхнеться з водною стихією на сценіКожен з учасників проекту випробовує на собі різні сценічні декорації та спецефекти, з якими надалі доведеться працювати іншим. І якщо Аліса Стрига – майстер по підйомам на висоту, то Дмитрові Гарбузу випала честь першим зіштовхнутися з водною стихією на сцені.

А все тому, що під час виступу хлопця буде йти справжнісінький дощ, і від нього Дмитра не врятує, навіть, парасолька з якою, він опиниться на сцені. До речі, цей аксесуар, відкритий у приміщенні, не завжди приносить щастя своєму власнику. Проте Дмитро не забобонний і на усілякі дурниці не звертає уваги.

„Якби якість мого виступу залежала від закритої чи відкритої парасольки, я б з радістю виходив з нею кожного разу, - жартує „суперзірка”. – Постановки номерів часто вимагають якихось нестандартних рішень, але цього разу режисери вирішили наді мною не знущатися. Мабуть, через те, що усі прониклися моєю піснею”.

Дмитро Гарбуз зіштовхнеться з водною стихією на сцені


І справді, композиція, що її Гарбуз виконає на концерті, нікого не залишить байдужим. Російський хіт з красномовною назвою якомога краще підходить під замислений образ Дмитра. „У душі я безумовно романтик, - говорить учасник проекту. – Який же чоловік скаже вам, що він цинік і ненавидить будь-який прояв емоцій? Мабуть, тільки самозакоханий егоїст, а я не такий”.

Повна відсутність сценічного вбрання та взуття, на три розміри більше потрібного, – саме так на даний момент виглядає образ Дмитра Гарбуза. Одяг має з’явитися за кілька годин до прямого ефіру, а ось до взуття доведеться звикати, бо іншого не буде.

„Я зовсім не переймаюся тим, що стилісти не встигають підібрати мені костюм, - говорить виконавець. – Нас 11 учасників, а ще балет, і всіх необхідно одягнути. На мою думку, не надто важливо те, в чому ти виходиш на сцену. Головне, що йде зсередини тебе. І якщо мені вдасться зачарувати публіку своїм виконанням, то можу з’явитися у прямому ефірі, навіть, у своєму повсякденному одязі”.

Можна, та непотрібно. Стилісти обіцяють, що на генеральній репетиції Дмитро Гарбуз вийде на сцену, одягнений з голочки. А ось постановники попрацюють над тим, аби під кінець виступу на ньому не залишилося жодного сухого місця.


Дмитро Гарбуз зіштовхнеться з водною стихією на сцені

Источник: Проект «Суперзірка»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.