Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Назар вийде на боксерський ринг з дівчиною


22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Назар вийде на боксерський ринг з дівчиноюУчасть у проекті та життя в Києві кардинальним чином позначилися на Назарі. За словами хлопця, він дорослішає кожного дня і не уявляє, що йому рано чи пізно доведеться повернутися додому. В українській столиці він сподівається залишитися надовго.

Аби задумане втілилося у життя, Назар багато працює над собою та старанно готується до кожного виступу. І якщо вокально хлопець готовий взятися за виконання будь-якої пісні, то в плані акторської майстерності та хореографії йому є, до чого прагнути.

„В мене таке враження, що після участі у шоу я почну слухати зовсім іншу музику, - говорить Назар. – Адже зараз я і мої конкуренти виконуємо пісні, більшість з яких я любив ще до „Суперзірки”. Тепер від деяких з них в мене виникають лише конкурсні асоціації, і це трохи заважає сприймати їх так, як раніше”.

Назар вийде на боксерський ринг з дівчиною


Подібні відчуття у хлопця й від тієї композиції, яку він виконає на майбутньому концерті. Звучання однієї з найпопулярніших українських пісень настільки відрізнятиметься від традиційного, що вперше почувши аранжування, інші учасники затамували подих від подиву.

„Мені подобається експериментувати, і дуже імпонує той факт, що організатори проекту дають нам простір для імпровізації, - говорить Назар. – Ми маємо нагоду виконати кожну пісню по-своєму, дати їй друге дихання або змінити кардинальним чином. Це дуже цікаво та водночас відповідально: адже хочеться, щоб у власному виконанні композиція прозвучала не гірше за оригінал”.

Постановка номеру також здивувала „суперзірку”. За задумом режисера-постановника, Назар вийде на боксерський ринг, де його супротивницею стане кохана дівчина. „Бити жінку – для мене табу, - розмірковує артист. – Проте усе, що відбувається на сцені, являє собою лише гру. І я впевнений, що глядач не побачить у моїх діях агресію. Скоріше, пристрасть та таке кохання, від якого до ненависті один крок”.

Сценічний образ був підібраний відповідно до номеру: Назар з’явиться у порваному класичному костюмі та боксерському халаті. А конфліктна ситуація, що розіграється на сцені, не вийде за її рамки. „Я досить добре усвідомлюю, де робота, а де – реальне життя. Під час виступу продемонструю справжні емоції. Найголовніше, аби глядач мені повірив, тоді моя задача як артиста буде виконана належним чином”, - впевнений хлопець.


Назар вийде на боксерський ринг з дівчиною

Источник: Проект «Суперзірка»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.