Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Анаіт проміняла сусідок по кімнаті на Дмитра Гарбуза


22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Анаіт проміняла сусідок по кімнаті на Дмитра ГарбузаКоли до проекту повернулася Юлія Ланська, жити їй довелося з Ділярою та Анаіт. Дівчата досить спокійно сприйняли появу нової сусідки, якби не одна деталь: Юлії дісталось окреме ліжко, а її подруги мали спати удвох на одному дивані.

Кілька ночей подібне положення речей нікого особливо не бентежило. «Ми з Ділярою дуже гарні подруги, - розповідає Анаіт. – Ще коли жили удвох, чудово знаходили спільну мову, не мали ніяких конфліктів. Тому спати з нею на одному ліжку – для мене не проблема. Ніхто не штовхається і не хропить, а все інше зовсім неважливо».

З боку Діляри теж немає жодних претензій до подруги. «Кращої сусідки за Анаіт не знайти. Вона мені і фрукти купляє, коли я сама до магазину не ходжу. І не свариться, як я починаю співати серед ночі, - посміхається дівчина. – Стосовно Юлі нічого поганого сказати не можу. Вона гарна дівчина, у кімнаті нікому не заважає».

Анаіт проміняла сусідок по кімнаті на Дмитра Гарбуза


Ситуація змінилася тоді, коли Діляра захворіла. Купа ліків, постійний кашель та нежить – поряд з хворою людиною спати не тільки важко, а й досить небезпечно. Крім того, неминуче наближується наступний концерт, і кожному з учасників «Суперзірки» необхідно бути абсолютно здоровим. Тому Анаіт довелося переїхати до кімнати… Дмитра Гарбуза.

Дмитро жив раніше з Дімою Бородіним, і після того, як хлопець покинув шоу, Гарбуз став єдиним господарем кімнати. «Зв’яжу Дмитра по руках і ногах і переночую в нього в кімнаті, - жартує Анаіт. – Інші можуть собі щось надумати, як хлопець та дівчина зачиняються на ніч в одній кімнаті. Проте ми добрі друзі, а своєму коханому я вірна!».

Гарбуз не заперечував та гостинно відкрив двері своєї кімнати. «Зазвичай Анаіт вже спить, коли я приходжу, - говорить хлопець. - А ось вранці я примушую її прокинутися, голосно промовляючи її ім’я. Анаіт це дуже дратує, проте вона розплющує очі миттєво».

Дівчина ночує в кімнаті Дмитра Гарбуза вже кілька ночей поспіль, і схоже, «суперзірки» добре порозумілися. Адже, незважаючи на те, що Діляра одужує швидкими темпами, Анаіт не поспішає повертатися до своїх сусідок.


Анаіт проміняла сусідок по кімнаті на Дмитра Гарбуза

Источник: Проект «Суперзірка»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.