Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Процессор и его раскрытие для видеокарты

 • Визначені перші номінанти на виліт з фіналу "Суперзірки"


  16 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Визначені перші номінанти на виліт з фіналу "Суперзірки"Перший фінальний концерт проекту вразив не тільки масштабністю, але й зміною правил гри. Тепер журі повністю вступило у свої повноваження і безпосередньо впливає на вибір тих конкурсантів, що опиняються на межі вибування з шоу.

  До виходу на сцену «суперзірки» готувалися з особливою ретельністю, адже тепер вони працювали з цілою залою глядачів, а не тільки заробляли схвальні відгуки журі. Враження хлопців та дівчат від такої кількості людей, що прийшли подивитися їх виступи, неможливо описати словами. Хвилювання змінювалося ейфорією та захопленням.

  Як завжди, репетиції тривали до останнього моменту, а вбрання учасників підшивалося, навіть, у перервах на рекламу. Так, сукню Аліси Стриги один зі стилістів дороблював ще тоді, коли вже всі учасники мали стояти на сцені, адже до початку концерту залишалися лічені хвилини. Проте коли працюють професіонали, встигають усе і всюди.

  Визначені перші номінанти на виліт з фіналу "Суперзірки"


  Виступи досить важко далися «суперзіркам»: хтось не зміг повністю вжитися в запропонований образ, хтось до останнього не любив пісню, з якою вийшов на сцену. Усі ці негаразди, безумовно, вплинули на поведінку артистів та знайшли відображення у словах журі.

  Виявляється, не завжди критика професіоналів означає потрапляння у номінацію. Так, Аліса Стрига щиро здивувалася, дізнавшись, що залишається у проекті. Дівчина вже морально готувалася до виконання своєї прощальної пісні. Інші передчуття були у Діляри – вона напевне знала, що першою дізнається вирок, озвучений ведучим Юрієм Горбуновим. І цього разу інтуїція її не підвела.

  Дуже тепло підтримувала публіка у залі першу номінантку – Анаіт. У те, що за неї проголосувала найменша кількість глядачів, важко було повірити. Люди скандували ім’я учасниці та обіцяли врятувати її від вибування з проекту своїми дзвінками та sms-повідомленнями.

  Гідно прийняла свою номінацію Юлія Мороз. Після завершення концерту дівчина багато спілкувалася з друзями та тими, кому імпонує її творчість. Роздавала автографи та фотографувалася з усіма бажаючими. З обличчя дівчини не зникала посмішка – вона ще обов’язково продемонструє, на що здатна.

  Найменший номінант Діма Бородін не до кінця зрозумів, чого журі винесло йому такий суворий вирок. Адже, за словами хлопця, він виклався вокально на усі 100%. Можливо, тому перше, що зробив Діма, як вимкнули камери, - пішов до фоніатора, аби покращити стан своїх зв'язок.

  Багато часу зі своїми прихильниками провів також Роман Kozak. «Я вважаю, що номінації усі справедливі, - каже учасник проекту. – Сьогодні я виступив не найкращим чином. Проте я не здаюся без бою і сподіваюся на підтримку людей, яким я небайдужий».

  Сюрпризом для усіх стало повернення до шоу колишньої учасниці Юлії Ланської. Дівчина ніяк не може вирішити, чи задоволена вона таким розвитком подій. «З одного боку, я можу піти відразу знову, адже після повернення автоматично потрапила до номінації, – каже Юлія. – З іншої сторони, я дуже вдячна за другий шанс. Участь у «Суперзірці» є для мене важливим життєвим етапом».

  Кого саме залишить у шоу публіка, можна буде дізнатися у середу о 20:00 на телеканалі 1+1. Не пропустіть, адже у жорстокій боротьбі двоє все одно програють та підуть з проекту, так і не ставши «суперзірками».


  Визначені перші номінанти на виліт з фіналу "Суперзірки"

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.