Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Часы Tissot – аксессуар, который всегда с вами
 • Газоблоки Аэрок – качество и практичность
 • Как выбрать видеодомофон?

 • «Суперзірка». Анаіт: в нас не було інтиму з Нікітою Воронцовим


  13 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  «Суперзірка». Анаіт: в нас не було інтиму з Нікітою ВоронцовимУ більшості з учасників "Суперзірки" успішне не тільки професійне, а й особисте життя.

  І якщо одні знаходять симпатії безпосередньо на проекті, то є ті, кого кохані люди чекають за межами шоу. До другої категорії відноситься й Анаіт.

  На минулому концерті більшість глядачів могла подумати, що у дівчини роман з колишнім учасником проекту Нікітою Воронцовим. Проте Анаіт заперечує такі припущення. "Мені просто не вистачає людини, якій я розповідала усе та довіряла. Це не означає, що я люблю Нікіту, як дівчина кохає хлопця - запевняє вона. - Він був для мене найближчим другом. Якщо люди це не так зрозуміли, то мені дуже шкода".

  «Суперзірка». Анаіт: в нас не було інтиму з Нікітою Воронцовим


  Насправді ж Анаіт вже близько двох років зустрічається з іншим хлопцем. Стосунки настільки серйозні, що вона обдумує кожен свій крок, аби не нашкодити своєму коханню. Крім того, про наявність коханої людини у дівчини знав також Воронцов.

  "Ми дуже багато говорили з Нікітою про моє кохання, його стосунки з іншою дівчиною, - ділиться Анаіт. – Тому наші взаємні відносини полягали в тому, що ми були як брат з сестрою і могли годинами спілкуватися на усі теми без виключення. Це теж любов, і вона є не меншою за звичайну пристрасть чи кохання у загальному розумінні. Просто в нас не було інтиму та потягу один до одного".

  Коханий хлопець "суперзірки" не надто позитивно ставиться до таких телевізійних інтриг. Побачивши сюжет про Анаіт і Нікіту, він відразу написав дівчині sms з питанням: як це все розуміти? На щастя, довіра у парі на досить високому рівні, тому якими б сильними не були ревнощі, відносинам закоханих вони все одно не загрожують.

  "Усі, хто бачив наш спільний з Нікітою виступ, розуміли, що у нас не та любов, - посміхається Анаіт. – Мої друзі та знайомі кажуть мені: ви ж не кохаєте один одного! І вони праві, бо у нас дружба. Але така дружба, що за своєю силою не поступається жодній любові".

  Залишається сподіватися, що хлопець Анаіт дочекається її повернення з проекту. Адже дівчина не здає позицій та налаштована на якомога тривале перебування у шоу.


  «Суперзірка». Анаіт: в нас не було інтиму з Нікітою Воронцовим

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.