Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • На что обращать внимание при заказе сайта
 • Часы Tissot – аксессуар, который всегда с вами

 • «Суперзірка». Після виступів на першому концерті конкурсанти хотіли тільки їсти


  2 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  «Суперзірка». Після виступів на першому концерті конкурсанти хотіли тільки їстиПершопрохідці «Суперзірки» - 13 хлопців, що вийшли на сцену у вівторок, сьогодні вже можуть відпочивати.

  Проте це заняття нелегко їм дається, адже вже ввечері їх залишиться тільки 8. Хто це буде, ми дізнаємося лише наприкінці другого ефіру.

  І в той час як дівчата напружено готуються до свого концерту, вчорашні герої зі сміхом та подивом згадують свої емоції після виступів. «Мені зараз хочеться лише їсти, - розповів Сергій Сичов. – Ніякого емоційного спустошення. Можу сказати, що я навпаки – на підйомі. Проте єдине, про що можу думати, – це голод, тому, напевно, залишив на сцені багато фізичних сил».

  «Суперзірка». Після виступів на першому концерті конкурсанти хотіли тільки їсти


  Солідарними з колегою виявилися й усі інші конкурсанти. Після закінчення ефіру вони з великим апетитом вечеряли, адже перед виходом на сцену ні в кого, навіть, крихти у роті не було. На солодке налягав Олег Юрійович Нікіфоров – доки інші їли супи та салати, він пригощав оточуючих печивом.

  Безумовно, найбільшим подарунком для учасників проекту став приїзд їхніх рідних та друзів. І хоча спілкуватися було майже ніколи, знайомі обличчя у глядацькій залі допомагали багатьом під час їхніх виступів. Так, наприклад, на ефір приїхала мама Дениса Федотова, якій розчулений син присвятив пісню, що виконував на концерті. А після закінчення ефіру в нього вже не було часу на розмови з сім’єю: як справжня «суперзірка» хлопець спілкувався з журналістами.

  Ті ж учасники, чиї батьки не потрапили на концерт, отримали свою порцію бадьорих побажань у телефонному режимі. Кожному було цікаво почути лише одне: як його виступ виглядав з телевізійного екрану? Отримуючи схвальні відгуки родичів, більшість з конкурсантів починала посміхатися, відразу забуваючи про усі негаразди та неминучий вирок глядацького голосування.

  Були й ті «суперзірки», виступами яких залишилися незадоволені члени журі. Проте жоден з хлопців не засмутився. «Я не переживаю. Знаю, що все, що з нами відбувається, - не випадково. Отже, так повинно було статися, а вирішить мою долю у проекті все одно телеглядач», - ділився Нікіта Воронцов.

  Музикальний продюсер шоу Юрій Нікітін залишився задоволеним першим концертом, проте з нетерпінням чекає виступів дівчат. Це не дивно: учасниці будуть вражати глядачів не тільки своїми голосами, але й витонченим вбранням та вишуканими зачісками. Єдина порада, яку продюсер дав своїм підопічним: виспатися вночі, адже на ефірі вони повинні бути свіжими та гарними.

  Проте, повернувшись додому, конкурсанти ще довго спілкувалися один з одним та обговорювали деталі своїх виступів. Адже для деяких з них це була остання ніч у Києві, проведена в ролі учасника проекту «Суперзірка».


  «Суперзірка». Після виступів на першому концерті конкурсанти хотіли тільки їсти

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.