Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Суперзірка». Після виступів на першому концерті конкурсанти хотіли тільки їсти


2 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
«Суперзірка». Після виступів на першому концерті конкурсанти хотіли тільки їстиПершопрохідці «Суперзірки» - 13 хлопців, що вийшли на сцену у вівторок, сьогодні вже можуть відпочивати.

Проте це заняття нелегко їм дається, адже вже ввечері їх залишиться тільки 8. Хто це буде, ми дізнаємося лише наприкінці другого ефіру.

І в той час як дівчата напружено готуються до свого концерту, вчорашні герої зі сміхом та подивом згадують свої емоції після виступів. «Мені зараз хочеться лише їсти, - розповів Сергій Сичов. – Ніякого емоційного спустошення. Можу сказати, що я навпаки – на підйомі. Проте єдине, про що можу думати, – це голод, тому, напевно, залишив на сцені багато фізичних сил».

«Суперзірка». Після виступів на першому концерті конкурсанти хотіли тільки їсти


Солідарними з колегою виявилися й усі інші конкурсанти. Після закінчення ефіру вони з великим апетитом вечеряли, адже перед виходом на сцену ні в кого, навіть, крихти у роті не було. На солодке налягав Олег Юрійович Нікіфоров – доки інші їли супи та салати, він пригощав оточуючих печивом.

Безумовно, найбільшим подарунком для учасників проекту став приїзд їхніх рідних та друзів. І хоча спілкуватися було майже ніколи, знайомі обличчя у глядацькій залі допомагали багатьом під час їхніх виступів. Так, наприклад, на ефір приїхала мама Дениса Федотова, якій розчулений син присвятив пісню, що виконував на концерті. А після закінчення ефіру в нього вже не було часу на розмови з сім’єю: як справжня «суперзірка» хлопець спілкувався з журналістами.

Ті ж учасники, чиї батьки не потрапили на концерт, отримали свою порцію бадьорих побажань у телефонному режимі. Кожному було цікаво почути лише одне: як його виступ виглядав з телевізійного екрану? Отримуючи схвальні відгуки родичів, більшість з конкурсантів починала посміхатися, відразу забуваючи про усі негаразди та неминучий вирок глядацького голосування.

Були й ті «суперзірки», виступами яких залишилися незадоволені члени журі. Проте жоден з хлопців не засмутився. «Я не переживаю. Знаю, що все, що з нами відбувається, - не випадково. Отже, так повинно було статися, а вирішить мою долю у проекті все одно телеглядач», - ділився Нікіта Воронцов.

Музикальний продюсер шоу Юрій Нікітін залишився задоволеним першим концертом, проте з нетерпінням чекає виступів дівчат. Це не дивно: учасниці будуть вражати глядачів не тільки своїми голосами, але й витонченим вбранням та вишуканими зачісками. Єдина порада, яку продюсер дав своїм підопічним: виспатися вночі, адже на ефірі вони повинні бути свіжими та гарними.

Проте, повернувшись додому, конкурсанти ще довго спілкувалися один з одним та обговорювали деталі своїх виступів. Адже для деяких з них це була остання ніч у Києві, проведена в ролі учасника проекту «Суперзірка».


«Суперзірка». Після виступів на першому концерті конкурсанти хотіли тільки їсти

Источник: Проект «Суперзірка»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.