Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Процессор и его раскрытие для видеокарты
 • Обзор телевизора Samsung ue32n5300auxua

 • «Суперзірка». У конкурсантів спільне все: уроки, їжа та навіть одяг


  26 марта 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  «Суперзірка». У конкурсантів спільне все: уроки, їжа та навіть одягПриїзд Олександри Ткаченко, стиліста з команди креативного продюсера шоу Жанни Бадоєвої, – завжди свято для учасників проекту.

  І не лише тому, що тендітна дівчина може дати гарну пораду щодо зовнішнього вигляду. Відкриваючи двері кімнат перед бажаною гостею, конкурсанти неодмінно прибирають увесь безлад, в якому живуть. Тому користь подібних заходів безцінна.

  З’явилася Саша без попередження та подарунків: хіба що з відрізом червоної тканини та ножицями у руках. А все тому, що на «суперзірок» чекала фотосесія у предметах власного гардеробу. Єдиний нюанс – кожен повинен був мати в образі червону деталь. Така умова завдала багато клопоту конкурсантам та команді стилістів – саме цей колір чомусь виявився не у фаворі хлопців та дівчат. Речей катастрофічно не вистачало.

  «Суперзірка». У конкурсантів спільне все: уроки, їжа та навіть одяг


  Найбільше пощастило Роману Козаку: він не тільки знайшов у своїй шафі червону краватку для себе, але й безліч речей – для своїх колег по проекту. Так, джинси Романа дісталися його сусідові по кімнаті Назару Голею, а зелена сорочка – Олені Чебері. Ті ж учасники, що не хотіли вдягати чужий одяг, імпровізували на ходу. Наприклад, Ярослав Страхов власноруч зшив троянду з тканини, пофарбував у червоний колір і перетворив на чудернацьку брошку. Дівчата шукали червоні прикраси, а хлопці обирали між підтяжками та пасками.

  «Не хочеться занадто мудрувати, адже це їхня перша зйомка. Тож нехай вони ще будуть у звичних собі речах, образах. Змінити ми усіх завжди встигнемо», - поділилася задумом фотосесії стиліст. Незважаючи на ці слова, деякі з учасників були засмучені: їм вже кортіло приміряти новий одяг, аби бути стильними та гарними.

  Варто зауважити, що подібні заходи не слугують відміною занять. У фотосесії «суперзірки» брали участь невеличкими групами, тоді як їхні колеги повноцінно працювали на хореографії. Байдикувати нема коли – якщо на уроках ще є підказки, то на сцені кожен буде сам за себе.


  «Суперзірка». У конкурсантів спільне все: уроки, їжа та навіть одяг

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.