Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  Прямі ефіри шоу "Суперзірки" розпочнуться 30 березня на "1+1"


  26 марта 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Прямі ефіри шоу "Суперзірки" розпочнуться 30 березня на "1+1"У січні та лютому 2010 року пройшли всеукраїнські кастинги талант-шоу "Суперзірка", на які прийшло понад 25 тисяч (!) людей.

  Журі проекту – Потап, Віра Брежнєва та Юрій Зільберман – обрали лише 100 вокалістів з усієї України. І це був лише перший етап.

  На сотню найоригінальніших, найталановитіших, найяскравіших співаків, гідних стати справжніми суперзірками, чекали випробовування у Трускавці. Казкові умови комфортабельного СПА-курорту "Ріксос" стали лише оманливими декораціями для суворих та жорстких іспитів. Тиждень майстер-класів з хореографії від Олександра Лещенка, вокалу від Тетяни Крилової та акторської майстерності від Жанни Бадоєвої, та із зухвалої сотні залишилася лише… четверта частина учасників. І знову рішення журі було вирішальним.

  Проте тепер Потап, Віра Брежнєва та Юрій Зільберман складають свої повноваження та віддають право визначити суперзірку телеглядачам.

  Суперзірка вийшла на фінішну пряму – 30 березня на "1+1" розпочинаються прямі ефіри (щовівторка та щосереди), які триватимуть протягом кількох місяців.

  Прямі ефіри шоу "Суперзірки" розпочнуться 30 березня на "1+1"


  У величезному павільйоні "1+1", розташованому на території Національного комплексу "Експоцентр України", збудована грандіозна 5-поверхова декорація із мобільними елементами та глядацькою залою на 1500 місць. Ця декорація і стане першою великою сценою для 26 учасників.

  На глядачів прямих ефірів чекає велика кількість сюрпризів: у кожній програмі - окрім виступів конкурсантів, спеціальні гості та несподівані шоу-номери.

  Під час цих шоу саме глядачі каналу і визначать переможця вокального проекту "Суперзірка".

  Переможець підкорить Олімп українського шоу-бізнесу і стане справжньою суперзіркою – це гарантують продюсери "1+1" та музичний продюсер шоу Юрій Нікітін, який вже зараз заявив, що буде опікуватися подальшою долею переможця "Суперзірки".

  Українці – співоча нація, а "Суперзірка" - шоу співочої нації на каналі "1+1". Дивіться щовівторка та щосереди у прямому ефірі "1+1"!


  Прямі ефіри шоу "Суперзірки" розпочнуться 30 березня на "1+1"

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.