Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

ICTV: Журналіст програми «Факти. Спорт» став лауреатом Асоціації спортивних журналістів України


24 марта 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
ICTV: Журналіст програми «Факти. Спорт» став лауреатом Асоціації спортивних журналістів УкраїниТелеканал ICTV вітає журналіста спортивно-інформаційної програми «Факти. Спорт» Івана Блохіна з перемогою у номінації «Золоте перо і голос АСЖУ» конкурсу «Підсумки спортивного року».

Премію отримують автори найкращих спортивних статей, радіоматеріалів чи телесюжетів. Урочисте вручення нагород номінантам відбулося під час ІІІ з’їзду Асоціації спортивних журналістів України.

Уже 10 років поспіль АСЖУ збирає кращих спортивних журналістів України, провідних атлетів і тренерів країни, ветеранів спорту, аби назвати десятку найсильніших спортсменів України, кращого тренера і команду. А також відзначити імена кращих журналістів країни, ЗМІ та спортивні відділи.

ICTV: Журналіст програми «Факти. Спорт» став лауреатом Асоціації спортивних журналістів України


— Це комплексна нагорода за низку спортивних сюжетів, зокрема, і про неолімпійські види спорту, — коментує Іван. — Ця премія — результат спільної праці усього відділу «Факти. Спорт» на чолі з його головним редактором і ведучим Андрієм Ковальським. Я б не відбувся як спортивний журналіст, якби не ICTV. Канал зацікавлений у висвітленні спортивних новин, тому ми завжди працюємо з останніми подіями, прагнемо подавати найцікавішу і найактуальнішу інформацію зі світу спорту.

До складу Асоціації входять представники усіх ЗМІ, фотожурналісти та спіробітники прес-служб спортивних клубів. За мету вони ставлять собі захист законних творчих, соціальних, економічних, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів своїх членів як в Україні, так і в інших країнах.


ICTV - первый в Украине негосударственный общенациональный канал. Наша позиция ясна: мы работаем для людей, мы осознаем, что доверие телезрителей нужно оправдывать. Мы благодарны всем, кто нас поддержал, кто нам поверил, а больше всего - тем, кто любит нас.

Источник: Пресс-служба телеканала "ICTV"
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.