Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Перший національний готовий транслювати матч Греція – Україна сьогодні


14 ноября 2009 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Матч плей-оф до Чемпіонату світу-2010 Греція - Україна, що відбудеться сьогодні, 14 листопада, в Афінах, о 20.00 планує транслювати Перший національний канал. Про це «Телекритиці» стало відомо від президента НТКУ Василя Ілащука, який зауважив, що канал дійшов домовленості з австрійською компанією, що володіє правами на трансляцію матчу.

Наразі остаточний варіант угоди не підписано, НТКУ чекає відповіді на свої пропозиції. Раніше Василь Ілащук повідомив ТК, що НТКУ не може погодитися на запропоновані їй умови. Але висловив упевненість, що Федерація футболу України все ж вирішить транслювати матч на Першому національному, який має найбільше покриття.

«Вартість питання - кілька мільйонів євро. Таких коштів зараз не зможе викласти жоден телеканал України. Ми запропонували заплатити тільки наступного року, заклавши ці кошти в бюджет-2010, а зараз відшкодувати хіба що тільки за ліцензійні права», - сказав Ілащук.

Торги за право показу матчу в Україні вели ТРК «Україна» та Перший національний.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.