Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Фабрика Зірок-3. До Зіркового дому завітав "Підйом"


11 ноября 2009 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Фабрика Зірок-3.  До Зіркового дому завітав "Підйом"Ведучі програми привезли "фабрикантам" солодощі та спробували вивідати всі їхні фабричні таємниці.

Гарну традицію приїздити до "фабрикантів" зі "смачненьким" започаткувала ведуча проекту Маша Єфросиніна, коли привезла хлопцям та дівчатам у день їхнього заселення два торти. Із солодким з нагоди дня народження Андрія Філліпова приходив і викладач танців Гліб Григор'єв.

А от "Підйом", замість уже звичних тортів, учора привіз мешканцям Зіркового дому муслі з молоком, банани, ківі, апельсини та багато шоколадних цукерок. "Фабриканти" із задоволенням уплітали гостинці та розповідали Сашку Педану, Олі Фреймут та Сергію Притулі про життя на проекті. Не обійшлося й без розмов про конфлікт Санти й Тані Воржевої. Обговорюючи цю тему, "фабриканти" розділилися на два табори. Одні стверджували, що Таня "насправді дуже хороша людина". Інші - звинувачували її в лицемірстві.

Але не лише обговоренням стосунків займалися "фабриканти". Доївши муслі, хлопці й дівчата послухали смішних історій від Васі Нагірняка та Сашка Педана. А коли ведучі поцікавилися "Чи є на Фабриці зірок-3 секс?", "фабриканти" хором відповіли "Ні".

Источник: Новий канал
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.