Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Разбираемся в Linux- и Windows-серверах

 • 4 жовтня на ТРК «Україна» прем’єра гумористичного «Насправді шоу»


  23 сентября 2009 | На телеэкране / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
  4 жовтня о 21-30 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра гумористичного проекту власного виробництва – «Насправді шоу».

  4 жовтня на ТРК «Україна» прем’єра гумористичного «Насправді шоу» Це програма чистого гумору за участі команди акторів-легіонерів – визнаних майстрів пародії та імпровізації. Ведучий шоу – Антон Лірник.

  Немає нічого, що не можна зробити смішним – від сучасної політики до класичної музики, від набридливої реклами до улюблених фільмів… З ніг на голову можна перевернути все.

  Скетчі, смішні репортажі, іронічні інтерв’ю зірок, перероблені фрагменти кіно, пародії на відомі пісні, конкурси та виступи народних талантів – ми знаємо ще сто варіантів зробити так, щоб глядач не нудьгував!

  Дивіться в першому випуску: продюсер Максим Неліпа готує співачку Альону Вінницьку до участі в Євробаченні. Програма підготовки – не для слабонервних: істерики зірки, деспотизм наставника, конфлікт, що призводить до розриву стосунків, і ще багато імпровізацій у «Насправді шоу» вже наступної неділі.


  Коротка довідка про телеканал «Україна»

  ЗАТ «Телерадіокомпанія «Україна» – один з крупних національних телеканалів країни.

  За результатами серпня 2009 року телеканал посідає третє місце у рейтингу загальнонаціональних телеканалів з результатами частки 8,54 % та рейтингу 1,12 % (за аудиторією 18+, 50 000+).

  За результатами першого півріччя 2009 року телеканал вийшов на четверте місце: частка – 8,23 %, рейтинг 1,30 % (за аудиторією 18+, 50 000+).

  Телеканал «Україна» охоплює всі глядацькі групи. Мовлення – інформаційне, пізнавальне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне. Здійснюється в кабелі, через супутник та в ефірі.

  Основним акціонером телеканалу «Україна» є компанія Систем Кепітал Менеджмент (99,93 % володіння акцій).

  Источник: Пресс-служба ТРК Украина
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.