Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Проект Євгена Михайлова «Вторгнення» на телеканалі «Гамма»


23 сентября 2009 | На телеэкране / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
Київ 23.09.09 Проект «Вторгнення» ініціює новий формат в сучасному медійному просторі України. Все, що сучасний глядач спостерігає за допомогою телевізора, комп’ютера і телефона – є вторинним.

Проект Євгена Михайлова «Вторгнення» на телеканалі «Гамма» За словами Євгена Михайлова, багато людей переконані, що вони знають що таке життя. Знають, допоки перед ними не виникає запитання - а що ж врешті-решт життя таке? Проект «Вторгнення» зробить спробу змінити якісні парадигми глядача настільки радикально, що він зможе подивитись на світ та життя геть з іншого боку, побачити увесь спектр проблем та вражень, за допомогою глибокого занурення у суть проблеми з непересічними гостями, які розкажуть, що все насправді інакше.

Тема першої програми – «Концепція національної ідеї». Гість – директор інституту філософії – Мирослав Попович. Телеглядачі мають змогу задавати свої питання гостю студії за електронною адресою nich@gamma.tv

Тема кожної програми буде анонсуватися на сайті телеканалу www.gamma.tv

Прем’єру проекту можна побачити 29 вересня на телеканалі «Гамма» опівночі.


Довідка: «Гамма» - перший в Україні цифровий телеканал з інформаційно-розважальним наповненням. Канал «Гамма» транслюється на 64-ому ТВК (частота 818 Мгц) у цифровому форматі DVB-T у Києві та прилеглих до нього районах. Ліцензія на мовлення серії НР №0152-м видана Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення 20 квітня 2006 року. Також, телеканал має супутникову ліцензію на мовлення серії НР №0942-м видану Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення 1 липня 2009 року. Телеканал «Гамма» транслює програми 24 години на добу, має власне виробництво, орієнтований на широку аудиторію.

Источник: Пресс-служба телеканала "Гамма"
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.