Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Новий канал запускає реаліті-шоу «Дольчевіта капут»


20 сентября 2009 | На телеэкране / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
Новий канал запускає нове реаліті-шоу під робочою назвою «Дольчевіта капут». Зйомки вже почалися, а в ефір проект вийде у жовтні, повідомляє прес-служба каналу.

Новий проект - це пародія американського серіалу The Simple Life з Періс Хілтон і Ніколь Річі. У ролі Періс Хілтон виступить «Суперблондинка» Оля Полякова, у ролі Ніколь Річі - випускниця першої «Фабрики зірок» Елізабет.

Ведучий реаліті-шоу - Геннадій Вітер. Знімає «Дольчевіту капут» команда, котра працює над «Аналізом крові».

Суть реаліті-шоу полягає в тому, що Оля Полякова й Елізабет на місяць вирушають жити до села під Києвом, де їх позбавляють усіх благ цивілізації - від мобільного телефону до грошей і вони мусять самотужки заробляти селянською працею. Щоранку ведучий Геннадій Вітер видає їм список завдань на день. Учасниця, яка впорається з усіма завданнями та дійде до фіналу, отримає головний приз - мільйон гривень.

Як розповіла в інтерв'ю «Дусі» Оля Полякова, «Дольчевіта капут» виходитиме щосуботи у прайм-тайм.

«Це буде дуже живий і кумедний проект. Ми думаємо, що, можливо, у майбутньому програма навіть переросте в ситком про пригоди гламурних дівчат в українському селі», - цитує прес-служба головного продюсера Нового каналу Оксану Панасівську.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.