Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • У новому сезоні Перший національний запустить три нові проекти.


  6 августа 2009 | На телеэкране / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
  За словами президента Національної телекомпанії Василя Ілащука, з вересня на каналі виходитиме футбольне шоу з Савіком Шустером. Раніше ТК повідомляла про плани продакшн-компанії Савіка Шустера виробляти футбольний проект для Першого національного. Проект транслюватиметься щонеділі о 21.30.

  Окрім цього, до виборів канал планує запустити нове політичне ток-шоу. «Створення політичного ток-шоу зумовлено наближенням передвиборної президентської кампанії. Ми добре розуміємо, що наших глядачів цікавитимуть політичні події, думки. Тому Перший національний має задовольнити таку цікавість», - каже Василь Ілащук. За його словами, шоу вийде у вечірньому праймі. Подробиць проекту пан Ілащук не розголошує.

  Третім новим проектом стане ранкова програма під умовною назвою «Легко бути жінкою». ТК вже повідомляла, що її вестимуть Юлія Савостіна, Яніна Соколова та Дарія Трегубова.

  «Це цікава, абсолютна нова програма для жінок, яка не має аналогів на українському телебаченні. Враховуючи досвід інших українських каналів, ми вирішили спробувати створити саме жіночу програму, і сподіваємося, вона знайде свого глядача», - зауважив Василь Ілащук, розказуючи про особливості нового проекту.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.