Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Інтертелеком запустив для клієнтів миттєву розстрочку від ПриватБанк


10 апреля 2017 | Мобильная связь / Пресс-релизы | Добавил: Quadro
Оператор оголошує про нову можливість для своїх клієнтів - відтепер, купуючи смартфони і 3G обладнання, покупки можна оплачувати частинами


Інтертелеком запустив для клієнтів миттєву розстрочку від ПриватБанк


Інтертелеком і ПриватБанк запустили послугу кредитування - "Миттєва розстрочка", яку можна оформити в центрі обслуговування абонентів в лічені хвилини через POS-термінал банку.
Перед тим, як купити пристрій в розстрочку покупцеві необхідно дізнатися свій ліміт по сервісу "Миттєва розстрочка", шляхом відправки смс на номер 10060 з командою chast. Потім потрібно вибрати товар і пред'явити на касі картку ПриватБанку, при цьому повідомити касиру про бажання оформити покупку в розстрочку і кількість платежів. Після проведення платежу покупець може забирати свою покупку.
Щомісяця до дати списання платежу (дата оформлення покупки), клієнтові необхідно вносити на картку суму щомісячного платежу. Щомісячна комісія банку, яку оплачує клієнт, становить 2,9% від суми заборгованості.
При виникненні у покупця складнощів і питань в процесі придбання пристрою за умовами розстрочки, співробітники Інтертелеком із задоволенням нададуть йому свою допомогу.
Більше інформації про послугу "Миттєва розстрочка" можна отримати на сайті оператора http://www.intertelecom.ua/view/service/instant_installments

Компанія «Інтертелеком» займає 4 позицію серед мобільних операторів зв'язку в Україні. Оператор надає послуги мобільного зв'язку, фіксованого зв'язку, міжнародного зв'язку і 3G інтернет доступу за технологіями CDMA EV-DO Rev.A і CDMA EV-DO Rev.B у всіх регіонах України. Використовуючи стандарт CDMA, оператор «Інтертелеком» забезпечує високу якість зв'язку і високу швидкість передачі даних, конфіденційність і екологічну безпеку зв'язку.
Послуги доступні на найширшій зоні покриття серед операторів, які надають послуги 3G інтернет доступу - більш 14 000 населених пунктів. Покриттям забезпечені всі обласні центри, великі населені пункти та основні транспортні магістралі країни. Абонентська база оператора на сьогоднішній день складає більше 1 мільйона 400 тис. абонентів.

Источник: Прес-центр компанії «Інтертелеком»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.