Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Київська мережа Vodafone готова до марафонських навантажень


7 апреля 2017 | Мобильная связь / Пресс-релизы | Добавил: Quadro
Компанія збільшить ємність мережі в 5 разів під час проведення Nova Poshta Kyiv Half Marathon

Цими вихідними, 9 квітня, в Києві відбудеться одна з наймасовіших спортивних подій року – Nova Poshta Kyiv Half Marathon. У забігах візьмуть участь понад 10 тисяч спортсменів та аматорів, яких прийдуть підтримати ще більша кількість уболівальників. У районі центрального майданчика марафону – на Контрактовій площі та прилеглих вулицях – очікується велике скупчення вболівальників та спортсменів.

Абоненти Vodafone, які беруть участь у події, зможуть ділитися своїми успіхами та емоціями у соціальних мережах, знаходити один одного серед тисяч учасників заходу та не витрачати час на пошуки зв'язку. Адже з огляду на стрімке збільшення навантаження на мережу протягом дня, Vodafone проводить низку заходів для того, щоб забезпечити стабільну роботу мобільного інтернету і голосових послуг для учасників марафону.

Інженери компанії розширили ємності 3G і 2G мережі в цьому районі та оптимізували роботу всіх прилеглих стільників, змінивши параметри мережі для роботи в режимі масових заходів. Більше того, фахівці компанії задіють пересувну базову станцію. Це дозволить розширити ємність мережі в зоні старту і фінішу в 5 разів.

Источник: Vodafone
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.