Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Насосы для водоснабжения и полива. Почему нельзя обойтись без хомутов?

 • 3G модеми від 99 гривень при підключенні до нових тарифних планів


  11 апреля 2011 | Мобильная связь / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  3G модеми від 99 гривень при підключенні до нових тарифних планів Популярна акція «Комплект ОГО!Мобільний» діє до кінця літа! Укртелеком створює надзвичайно вигідні умови для користування швидкісним мобільним Інтернетом, пропонуючи 3G модеми за спеціальною ціною.

  Презентувавши нову лінійку тарифів на мобільний Інтернет, наша компанія надає можливість тисячам абонентів скористатися простими та вигідними умовами акції «Комплект ОГО!Мобільний», та насолоджуватися високошвидкісним мобільним Інтернетом від Укртелекому. Акційна пропозиція «Комплект ОГО!Мобільний» з найшвидшим доступом до мобільного Інтернету в комплекті з 3G модемом вартістю 99 або 199 гривень діятиме до кінця літа.

  Акційна пропозиція «Комплект ОГО!Мобільний» від Укртелекому - це можливість для абонентів мобільного зв’язку вигідно придбати 3G модем та отримати доступ до високошвидкісного Інтернету в мережі мобільного зв’язку третього покоління за доступною ціною.

  При підключенні до послуг мобільного зв’язку за тарифними планами «ОГО!Мобільний Легкий», «ОГО!Мобільний Стандарт» та «ОГО!Мобільний Необмежений+» , придбати 3G модем (Huawei E1550, ZTE MF100, ZTE MF110) можна всього за 99 або 199 гривень.

  Придбати модеми та підключитися до послуг мобільного зв’язку можна у фірмових Центрах обслуговування абонентів Укртелекому.

  Акція триває до 31.08.2011.

  Умови акції докладніше на сайті та за телефоном Контакт-центру 0 800 50 1188 (безкоштовно з мобільної та фіксованої мережі Укртелекому)


  Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» — найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор стандарту 3G UMTS.

  Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет.

  Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку.

  Усе про послуги мобільного зв’язку Укртелекому
  за номером 0 800 50 11 88;

  Вичерпна інформація про компанію та її послуги на сайті http://www.ukrtelecom.ua/
  та за номером Контакт-центру 0 800 506 800.


  Источник: ВАТ «Укртелеком»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.