Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?



Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки





 • Компанія Укртелеком завершила перехід до європейської системи нумерації


  9 сентября 2010 | Мобильная связь / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Компанія Укртелеком завершила перехід до європейської системи нумерації08.09.2010 Компанія Укртелеком повідомляє про остаточний перехід до європейської системи нумерації, яка передбачає набір телефонних номерів за новим стандартом - міжміських номерів через «0» (без префікса «8») і міжнародних номерів через «00» або «+» (без префікса «8-10»). Введення європейського стандарту набору номерів було здійснено всіма українськими операторами у жовтні 2009 року відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України.

  Компанія Укртелеком повідомляє про остаточний перехід до європейської системи нумерації, яка передбачає набір телефонних номерів за новим стандартом - міжміських номерів через «0» (без префікса «8») і міжнародних номерів через «00» або «+» (без префікса «8-10»). Введення європейського стандарту набору номерів було здійснено всіма українськими операторами у жовтні 2009 року відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України.

  Беручи до уваги потребу наших клієнтів у детальному ознайомленні з новими правилами набору, Укртелеком протягом 2009-2010 року надавав можливість абонентам мобільного зв’язку здійснювати дзвінки як в новому, так і в прийнятому раніше форматі.

  На сьогодні, перехід до європейської системи нумерації повністю завершено і відтепер діють тільки нові правила набору номерів.

  Нагадуємо, що для здійснення міжміських дзвінків або виклику абонентів мобільних операторів в Україні абоненти мають можливість набирати номер в двох форматах: з міжміським префіксом «0» або міжнародним префіксом «+38».

  Так, міжміські телефонні номери мають вигляд:

  «0 - код міста (без «0») - номер телефону абонента»

  або у міжнародному форматі «+38-0 - код міста (без «0») - номер телефону абонента»

  Наприклад для дзвінків до абонентів міста Києва потрібно набирати номер «0 44 ХХХ ХХ ХХ» або «+380 44 ХХХ ХХ ХХ»

  Телефонні номери абонентів мобільних операторів в Україні необхідно набирати у форматі:

  «0 - код мобільного оператора (без «0») - номер абонента»,

  наприклад «0 91 ХХХ ХХ ХХ»

  Або «+380 - код мобільного оператора (без «0») - номер абонента»,

  наприклад «+380 91 ХХХ ХХ ХХ»

  Для дзвінків на номери абонентів міжнародних операторів необхідно здійснювати набір номера телефону абонента у вигляді:

  «00 - код країни - код міста- номер телефону абонента»

  або « + код країни - код міста- номер телефону абонента»

  Наприклад виклик абонента, який знаходиться у м.Москва (Росія) здійснюється за номером «00 7 495 ХХХ ХХ ХХ або «+7 495 ХХХ ХХ ХХ».

  Укртелеком звертає увагу своїх абонентів на той факт, що при здійсненні міжміського виклику на початку номера телефону повинен бути лише один«0». При випадковому наборі другого «0» відбувається міжнародне з’єднання, яке тарифікується за міжнародними тарифами. Просимо абонентів бути уважними при наборі номера.

  Однак, якщо абонент випадково набрав номер у форматі, який більше не підтримується в Україні, голосовий автовідповідач нагадає про необхідність здійснювати виклики за новими стандартами, які діють на сьогодні у більшості країн світу.

  Укртелеком постійно інформує своїх клієнтів стосовно будь-яких змін, які стосуються телефонних кодів або форматів набору номерів. Вичерпну інформацію щодо порядку здійснення дзвінків на різні напрямки в Україні та закордон можна отримати на сайті компанії або за телефоном Контакт-центру 0-800-506-800.


  Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» — найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор стандарту 3G UMTS.

  Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет.

  Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку.

  Усе про послуги мобільного зв’язку Укртелекому
  за номером 0 800 50 11 88;

  Вичерпна інформація про компанію та її послуги на сайті http://www.ukrtelecom.ua/
  та за номером Контакт-центру 0 800 506 800.


  Источник: ВАТ «Укртелеком»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


   



  Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.